Reality show

"Top Model". Michalina Manios kiedyś była mężczyzną. Pamiętacie finalistkę programu? Przeszła olbrzymią metamorfozę!

Michalina Manios była jedną z najbardziej interesujących uczestniczek 2. edycji "Top model". Zaledwie kilka lat wcześniej była jeszcze - oficjalnie - mężczyzną i nosiła imię Michał. Transpłciowa kandydatka na modelkę zdobyła aprobatę jurorów i fanów i doszła aż do finału programu. Jak dziś wygląda? Michalina Manios jest nie do poznania!

Spis treści

  1. "Top model" - show dla modelek i modeli 
  2. Michalina Manios w "Top model" 
  3. Po udziale w "Top model" Michalina Manios próbowała swoich sił w programie muzycznym 
  4. Jak zmieniła się Michalina Manios? 

"Top model" - show dla modelek i modeli 

Program Top model to modowe show dla przyszłych modelek i modeli, które od 2010 roku emitowane jest na antenie Telewizji TVN. Jego prowadzącą jest Joanna Krupa, która tworzy skład jurorski wraz z: Marcinem Tyszką, Dawidem Wolińskim i Katarzyną Sokołowską. W programie zobaczyć można również Michała Piróga, który wspiera uczestników. 

Obecnie realizowana jest 12. edycja modowego show. Tym razem przyszli modele i modelki walczą o kontrakt z agencją, a także 200 tysięcy złotych. Zwycięzca "Top model" pojawi się także na okładce magazynu modowego. 

Czytaj także: Zaczynały jako uczestniczki "Top model". Którym udało się zaistnieć w show- biznesie?

Michalina Manios w "Top model" 

We wszystkich edycjach programu pojawiały się mniej lub bardziej charakterystyczne osoby. Ci drudzy, poza predyspozycjami do pracy w modelingu, wyróżniali się m.in. wyjątkowym wyglądem czy ciekawą historią. 

Jedną z bardziej ciekawych uczestników była 22-letnia wówczas Michalina Manios. Długonoga piękność jeszcze kilka lat wcześniej miała na imię Michał. Uczestniczka urodziła się jako hermafrodyta, czyli miała zarówno męskie jak i żeńskie narządy płciowe. Do osiemnastego roku życia Michalina była mężczyzną, choć wcale się nim nie czuła. Po osiągnięciu dorosłości, zdecydowała, że chce być kobietą. Po przejściu skomplikowanej operacji, poczuła, że wreszcie jest sobą. 

Michalina Manios zdobyła serca jurorów i fanów, dochodząc w programie aż do finału. Udział w show zakończyła na 3. miejscu. 

Po udziale w "Top model" Michalina Manios próbowała swoich sił w programie muzycznym 

Choć Michalina Manios karierę w modelingu miała dosłownie na wyciągnięcie ręki, po udziale w "Top model" zapragnęła kariery muzycznej. Kobieta zaśpiewała m.in. w programie "Dzień Dobry TVN", a następnie próbowała swoich sił w "The Voice of Poland". Podczas "Przesłuchań w ciemno" nie przekonała jednak żadnego z jurorów. 

Po nieudanych próbach zaistnienia w branży muzycznej, Manios porzuciła show- biznes. 

Czytaj także: Tak dziś wygląda Paulina Pszech z „Top Model”. W programie mocno pokłóciła się z Tyszką

Jak zmieniła się Michalina Manios? 

Michalina Manios ma dziś 34 lata i na stałe mieszka w Szwecji, gdzie pracuje jako nauczyciel języka szwedzkiego. Była uczestniczka "Top model" mocno postawiła w życiu na edukację, uzyskując kilka dyplomów uczelni w Polsce oraz właśnie w Szwecji. Z jej mediów społecznościowych dowiadujemy się, że jest także psychologiem i seksuologiem. 

Czytaj także: "Top model". Olga Król przeszła w programie nieudaną metamorfozę. Teraz jest długowłosą blond pięknością z tatuażami!

Choć na stałe zniknęła z show- biznesu, jest obecna między innymi na Instagramie, gdzie dodaje swoje aktualne zdjęcia. Trzeba przyznać, że Michalin Manios mocno zmieniła się od czasów, kiedy próbowała swoich sił jako modelka. Obecnie nosi długie, proste włosy z grzywką. Pomimo upływu lat, nadal może pochwalić się wspaniałą figurą! 

Zobacz w galerii, jak zmieniła się Michalina Manios. 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł