Top Model 1.11.2016: Szpak, Kwiatkowski i Reni Jusis szoferami modeli. Kto odpadł?

2016-11-02 13:30

Top Model 6, odc. 9 z 1.11.2016 będzie wyjątkowy szczególnie dla fanów Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego i Reni Jusis! Zobaczcie swoich idoli już teraz na ESKA.pl!

AKTUALIZACJA 2.11.2016: w 9. odcinku Top Model odpadła Kamila Warzecha.

TOP MODEL 6, odc. 9 - gwiazdy będą wkręcać przyszłych modeli! Uczestników czeka zadanie muzyczne. Wsiadają do trzech samochodów z szoferami, którymi są wystylizowane gwiazdy (Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak i Reni Jusis). Uczestnicy nie wiedzą z kim jeżdżą. W autach znajdują tekst piosenki, muszą się go nauczyć. Gdy zorientują się, że ich szoferem była gwiazda, będą musieli wystylizować się w klimacie teledysku danej gwiazdy.

OLA KOT idzie na studniówkę z FANEM. TEDE wstawił się za nastolatkiem!

W drugiej części programu Michał Piróg zostanie aresztowany na planie Top Model.

Uczestnicy Top Model z 1.11.2016 to Daria Zhalina, Kamila Warzecha, Daniel Tracz, Ewa Niespodziana, Adam Niedźwiedź, Mateusz Mil, Natalia Karabasz, Patryk Grudowicz i Ada Daniel. Kto odpadnie w 9. odcinku Top Model 6? Piszcie swoje typy w komentarzach!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze