TOP 5 trendów TikTok na czerwiec 2020!

2020-06-28 12:16 Patrycja Obarowska
TikTok
Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

TikTok to najbardziej rozchwytywana platforma społecznościowa w 2020 roku, a co sprawia, że jest tak popularna? Z pewnością gorące trendy, które zmieniają się nieustannie dodają aplikacji dużo uroku i przyciągają ciekawością nowych użytkowników! Bądź na bieżąco i sprawdź, jakie trendy rządzą na TikToku w czerwcu 2020! Zobacz i dowiedz się, jakie filmiki warto nagrać w tym miesiącu!

TikTok nie zwalania tempa i stale rozpieszcza użytkowników nowinkami i internetowymi trendami, w których chętnie uczestniczą ulubieńcy tej aplikacji. Jednak trendy na TikToku zmieniają się w niesamowicie szybkim tempie, dlatego trzeba być stale na bieżąco z treściami, aby wiedzieć, co aktualnie w trawie piszczy. Specjalnie dla spóźnialskich zebraliśmy wszystkie trendujące wyzwania na czerwiec w jednym miejscu, aby ułatwić wam zadanie. Każdy użytkownik, który wychodzi z założenia, że nagrał na swoim profilu już dosłownie wszystko, powinien przyjrzeć się poniższym trendom, które mogą podbudować popularność i przynieść więcej serduszkowych polubień, a tym samym odsłon. Trendy na TikToku to najmocniejsza strona tej aplikacji. Ta sekcja jest ogromnym wsparciem dla wszystkich użytkowników, którym skończyła się wena, a także to świetna okazja do wybicia się z tłumu. Nie zastanawiaj się dłużej, co nagrywać, tylko łap za telefon i sięgnij po popularność, która jest w zasięgu twojej ręki!

TikTok - trendy na czerwiec 2020 

TikTok to aplikacja, która nigdy nie zapomina o ważnych wydarzeniach, dlatego  w tym momencie pierwsze skrzypce gra temat nadchodzących egzaminów maturalnych, jednak lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nowe, gorące trendy. Oto top 5 z nich: 

#wipeitdown -  Lustereczko, powiedz przecie, kto przetrze Cię najpiękniej na świecie? To jeden z bardziej popularnych obecnie trendów, w którym przecierając lusterko przez ułamek sekundy zmieniamy całą naszą stylizację. Efekt na nagraniu jest obłędny!

#ulubionagra - To najnowszy trend na TikToku, który powstał z okazji Dnia Dziecka 2020. Użytkownik wraca do swojego dzieciństwa i pokazuje swoją ulubioną grę planszową bądź komputerową. 

#zgadujzgadula - Tiktokowy quiz, w którym trzeba odpowiadać na trudne i nurtujące pytania na czas. Sprawdza wiedzę, ale przede wszystkim poczucie humoru!

#nierozumiem - nie ogarniasz czegoś, nie pojmujesz, coś jest dla ciebie mega dziwne? Pokaż, o co chodzi chodzi za pomocą nowego trendu na TikToku! 

#comaszwgłowie - To dopiero ciekawy trend! Weź kartkę i narysuj cokolwiek nie myśląc o niczym, odkryj w sobie artystę! 

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze