Tomorrowland 2018 - Polak zagra na festiwalu! Kim jest?

2018-05-25 17:01
Tomorrowland 2018 - Polak zagra na festiwalu! Kim jest?
Autor: fot. materiał prasowy KIM ARTISTS Tomorrowland 2018 - Polak zagra na festiwalu! Kim jest?

Tomorrowland 2018 pod koniec lipca przejmie umysły fanów muzyki elektronicznej na świecie! Będzie także wyjątkowym wydarzeniem dla polskich słuchaczy, bo w trakcie festiwalu wystąpi Polak!

Tomorrowland 2018 - Polak rozgrzeje publiczność podczas jednego z największych festiwali na świecie! Ogromne wyróżnienie spotkało artystę, którego znamy pod pseudonimem Blinders! Do tej pory polski producent odniósł znaczące sukcesy w środowisku muzyki EDM, a jego praca jest doceniana i wspierana przez wiele światowych gwiazd tj. David Guetta, Tiesto, Hardwell, Axwell, Don Diablo czy Afrojack. Warto śledzić karierę naszego rodaka, która rozwija się w dynamicznym tempie!

Tomorrowland 2018 - Polak

BLINDERS to polski producent i DJ, który w tym roku wystąpi na TOMORROWLAND, w sobotę 21 lipca. Zaprezentuje on swój autorski set na scenie STMPD RCRDS, której gospodarzem jest sam Martin Garrix - numer jeden DJ na świecie wg prestiżowego rankingu DJ Mag. Sceną dzielić się będzie z wielkimi gwiazdami takimi jak: Dua Lipa, Jonas Blue, Tchami czy Brooks.

Tomorrowland to wiodący festiwal muzyki elektronicznej na świecie. Jego organizatorzy przez ostatnie trzynaście lat zapracowali na markę, która przyciąga co roku setki tysięcy uczestników z całego globu, a bilety wyprzedają się dosłownie w kilka minut.

Blinders wspierany przez Martina Garrixa! Wielki sukces polskiego producenta!

Autor: brak danych

  Blinders - piosenka Melt (Tasty) została wydana w holenderskiej wytwórni Martina Garrixa, czyli STMPD RCRDS. Do tej pory polski producent odniósł znaczące sukcesy w środowisku muzyki EDM, a jego praca jest doceniana i wspierana przez wiele światowych gwiazd tj. Davi

To wielkie święto muzyczne odbywa się każdego lata pod koniec lipca i znane jest z potężnej produkcji audio-wizualnej oraz bogatego składu światowych i czołowych artystów. Uczestnictwo na tak ogromnym wydarzeniu to marzenie wielu fanów muzyki electro, a zagranie na scenie tego festiwalu to ogromny zaszczyt dla każdego DJa.

Najnowsze