Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

2017-07-27 16:12
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
Autor: fot. EAST NEWS Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

Tomorrowland 28-30.08.2017 - stream online za darmo? Taką nadzieję mają osoby, którym nie udało się zdobyć biletów na największy festiwal muzyki elektronicznej na świecie. Niektórzy będą chcieli zobaczyć Tomorrowland 2017 w internecie ze względu na nowe piosenki, które DJ-e od zawsze przedpremierowo grają na tym festiwalu. I okazuje się, że nowości muzyczne 2017 was nie ominą, bo transmisja z Tomorrowland będzie udostępniona w internecie!

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE

Tomorrowland 2017 w internecie 28-30 lipca  zobaczycie na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia tomorrowland.com/en/festival/welcome. Rozpiskę godzinową podrzucamy poniżej. 

W tym roku na kilkunastu scenach nie zabraknie takich artystów, jak: David Guetta, Axwell & Ingrosso, Martin Garrix, Alan Walker czy Armin van Buuren!

Tomorrowland 2017 - kto zagra na festiwalu? [LINE-UP]

Autor: brak danych

Tomorrowland 2017 - kto zagra na imprezie w Krainie Jutra? Gwiazdy festiwalu poznacie już teraz na ESKA.pl. Świętowanie lata z najlepszymi przedstawicielami muzyki elektronicznej będzie wyjątkowo długie!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze