Tomek Słota z Must Be the Music z tanecznym utworem Ciebie znajdę. Artysta wita jesień w świetnym stylu

2020-09-28 14:55 jj
Tomek Słota z Must Be the Music z tanecznym utworem Ciebie znajdę. Artysta żegna wakacje w świetnym stylu
Autor: YouTube Tomek Słota Tomek Słota z Must Be the Music z tanecznym utworem Ciebie znajdę. Artysta żegna wakacje w świetnym stylu

Tomek Słota znany szerszej publiczności z hitów Moja Lady, Do Końca, Witamy w dżungli, Sercem Jamajka, Grupa Braci, Prosto z Serca, oraz półfinalista siódmej edycji Must Be the Music wita jesień tanecznym numerem Ciebie znajdę. Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Od 2007 roku Tomek Słota, działał pod pseudonimem TaLLib, swoją różnorodnością, barwnym głosem i pozytywnym przekazem zjednał sobie dużą grupę fanów. Tomek współpracował z takimi artystami jak: Mesajah, Gromee, Dj feel X, East West Rockers, Sztoss, Alibabki, Jerzy Słota (zespół VOX).Jego piosenki opublikowane na popularnych serwisach cyfrowych odsłuchano ponad 9 milionów razy! Jak brzmi jego najnowszy singiel?

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tomek Słota wita jesień w tanecznym klimacie!

Nowy singiel to współczesne inspiracje, mix tego co najlepsze artysta ma do zaoferowania. Nawiązując do jamajskiego Dancehall’u, Tomek bawi się tanecznymi rytmami powracając do swoich korzeni w nowoczesnym brzmieniu. To mieszanka wybuchowa z wakacyjnym i słonecznym videoklipem w tle. Tomek śpiewa, nawija, rapuje i dobrze odnajduje się zarówno w muzyce rozrywkowej jak i spokojnych miłosnych balladach. Ciebie znajdę to trzecia z rzędu piosenka w sam raz do tańca. Artysta wpada na trop swej miłości i rusza za nią w podróż. Jest pewny że ją odnajdzie. Producentem muzycznym utworu są Melodiv Group & Sher7ock. Duet tych panów nadał całości skoczne wyspiarskie dla tego klimatu wibracje. Ciebie znajdę to trzeci z dwunastu, singli którymi artysta ma zamiar ponownie rozbujać publikę.

Najnowsze