Tomasz Zimoch - kim jest uczestnik Tańca z Gwiazdami?

2017-02-02 15:39
Tomasz Zimoch - kim jest uczestnik Tańca z Gwiazdami?
Autor: fot. wbf Tomasz Zimoch - kim jest

Tomasz Zimoch pojawi się na parkiecie w siódmej edycji Tańca z Gwiazdami! Czym zasłynął znany komentator? Dowiedzcie się, kim jest Tomasz Zimoch już teraz - oczywiście na ESKA.pl!

Tomasz Zimoch - kim jest uczestnik Tańca z Gwiazdami? Co wiemy o przemiłym komentatorze sportowym? Fakty z jego życia przedstawiamy Wam na ESKA.pl. Jego głos zna i lubi dosłownie każdy! Jeszcze do niedawna podczas swoich audycji radiowych sprawiał, że siedząc wygodnie na fotelu czuliśmy się jakbyśmy byli naocznymi świadkami wydarzeń sportowych. Wszyscy pokochali Tomasza Zimocha również za wyszukane komentarze i porównania!

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami >>

Tomasz Zimoch - kim jest?

Tomasz Zimoch ma 60 lat i z wykształcenia jest prawnikiem. Przez kilkanaście lat swojej radiowej kariery do 2016 roku był na 12 Igrzyskach Olimpijskich, 6 Mistrzostwach Świata i 5 Europy w piłce nożnej. Oprócz tego towarzyszył Adamowi Małyszowi w konkursach Pucharu Świata i Mistrzostw Świata. Prywatnie jest również fanem talentu Otylii Jędrzejczak i Justyny Kowalczyk. Tomasz Zimoch za to, że potrafił pokazać słuchaczowi emocje i przedstawić mu rzeczywistość sportu w 2009 roku otrzymał Złoty Mikrofon. Zapamiętany jest szczególnie z tego, że zachęcał tureckiego sędziego Ahmeta Cakara szybkiego zakończenia meczu pomiędzy Widzewem a Brondby Kopenhaga: - Panie Turek, niech pan tu kończy to spotkanie!

Nikt nie ma wątpliwości, Tomasz Zimoch, to najbardziej emocjonalny komentator sportowy w Polsce!

Najnowsze