Tomasz Karolak

i

Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Tomasz Karolak upokorzony jak nigdy?! Show jego zespołu odwołane z powodu braku zainteresowania!

2021-10-21 11:44

Tomasz Karolak z pewnością należy do czołówki najpopularniejszych polskich aktorów. Jak się jednak okazuje, zainteresowanie produkcjami filmowymi z jego udziałem nie idzie w parze z zainteresowaniem koncertami jego zespołu. Show grupy Pączki w Tłuszczu zostało odwołane z powodu słabej sprzedaży biletów.

Tomasz Karolak musi przełknąć smak porażki. Z pewnością nie wszyscy o tym wiedzą, ale popularny aktor, którego mogliśmy podziwiać na wielkim ekranie w wielu hitowych produkcjach, ma również inną pasję. Od 2011 roku Tomasz Karolak jest wokalistą zespołu Pączki w Tłuszczu. 23 października grupa miała wystąpić na żywo w jednym z klubów, które znajdują się na terenie Dąbrowy Górniczej. Aby wejść na koncert, fani Pączków w Tłuszczu musieli nabyć bilety w cenie 60 złotych. W dniu wydarzenia ich cena miała wzrosnąć do 90 złotych. Jak się jednak okazało, zainteresowanie wejściówkami na koncert zespołu Tomasza Karolaka było tak niewielkie, że agencja zajmująca się organizacją show podjęła decyzję o jego odwołaniu. Ku zaskoczeniu wszystkich, w oficjalnym oświadczeniu nie próbowano nawet udawać, że powody tej z pewnością nieprzyjemnej dla członków formacji sytuacji były inne, niż w rzeczywistości.

Sonda
Poszedłbyś na koncert zespołu Pączki w Tłuszczu?

Tomasz Karolak - koncert jego zespołu odwołany

To oświadczenie zaskoczyło wszystkich! Za pośrednictwem mediów społecznościowych agencja M-ART poinformowała fanów, że koncert Pączków w Tłuszczu został odwołany z powodu bardzo niskiego zainteresowania publiczności. 

Z powodu braku zainteresowania jesteśmy zmuszenie odwołać koncert grupy Pączki W Tłuszczu-Tomasz Karolak i Bartosz Miecznikowski w ROCK OUT Dąbrowa Górnicza - przepraszamy tych, którzy wybierali się na koncert, ale niestety poziom przedsprzedaży koncertu zamknął drogę do jego organizacji. Przepraszamy i zapraszamy na inne imprezy klubowe - napisano.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live