Tomasz Kammel i Marika nowymi prowadzącymi The Voice Of Poland Najlepszy Głos. Zobacz Widok Mariki i Spokoarmii [VIDEO]

2013-02-06 11:02

Marika i Tomasz Kammel będą nowymi prowadzącymi drugiej edycji show The Voice Of Poland Najlepszy Głos. W roli reportera zadebiutuje Maciej Musiał, znany z serialu Rodzinka.pl. To on będzie przeprowadzał wywiady z uczestnikami i ich rodzinami! Marika jest gwiazdą polskiego Dancehallu i wokalistką grupy Spokoarmia. Zobacz Widok w ich wykonaniu na Eska.pl!

Tomasz Kammel i Marika będą nowymi prowadzącymi program The Voice Of Poland Najlepszy Głos. Nie jest to dla nich debiut, ponieważ zarówno Marika jak też Tomasz mają na swoim koncie duży dorobek prezenterski. Niespodzianką jest reporter, który będzie przeprowadzał wywiady z uczestnikami i ich rodzinami. W tej roli zadebiutuje Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z Rodzinka.pl.

Zobacz na Eska.pl znamy trenerów The Voice Of Poland Najlepszy Głos

Marika jest wokalistką zespołu Spokoarmia. Jest jedną z najbardziej energetycznych polskich wokalistek. Zdobyła miano królowej polskiego Dancehallu, a jej singiel Widok, którego tematem jest Warszawa, stał się wielkim hitem! Tomasz Kammel i Marika mają szansę stworzyć jeden z najciekawszych duetów prezenterskich w historii talent-shows! The Voice Of Poland Najlepszy Głos startuje 02.03.2013 o 20:05 w TVP2.

Program stał się przepustką do sławy dla takich wokalistów jak Rafał Brzozowski, Damian Ukeje czy Edyta Strzycka. Zobacz przeboje uczestników pierwszej edycji The Voice Of Poland na Eska.pl!

Zobacz Tak Blisko - Rafał BrzozowskiZobacz Bezkrólewie - Damian Ukeje

Zobacz Poznaj Siebie - Edyta StrzyckaNie czytałeś jeszcze?

Ewelina Lisowska żałuje, że nie może kolejny raz wystąpić w X Factor!

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze