Tom Swoon nagrywa z Matthew Komą i zdradza premierę hitu z Bednarkiem! [WYWIAD VIDEO]

2017-06-19 18:15

Tom Swoon to jedna z gwiazd ESKA Music Awards 2017! Jedyny Polak w prestiżowym DJ Magazine zdradził redaktorowi ESKA.pl kilka tajemnic. Co powiedział? Przekonajcie się już teraz!

Tom Swoon na ESKA Music Awards 2017 rozgrzał swoim setem publiczność tuż przed galą, a w trakcie samej ceremonii wraz z Puotckiem z RADIA ESKA wręczył statuetkę w kategorii Najlepszy DJ/Producent. Zdecydowaliście w głosowaniu, że otrzymał ją Gromee. Zdradził datę premiery kawałka z Kamilem Bednarkiem oraz o twórczości laureata w kategorii Najlepszy Hit, C-BooLa.

Tom Swoon na ESKA Music Awards 2017 VIDEO

Dorian Tomasiak, czyli jedyny Polak w DJ Magazine, chwilę po secie rozmawiał z redaktorem ESKA.pl, Rafałem Wróblewskim. Producent zdradził, że podszedł do niego Matthew Koma i zaproponował wspólny hit! Mało tego spędził dwa dni w studio nagraniowym RedFoo z LMFAO. Tom Swoon zdradził również tajemnicę dotyczącą daty premiery hitu z Kamilem Bednarkiem! 'Numer jest już gotowy!' Wywiad obejrzycie w tym miejscu:

 

Tom Swoon w Szczecinie na ESKA Music Awards 2017 [SET, VIDEO]
Tom Swoon w Szczecinie na ESKA Music Awards 2017 [SET, VIDEO]

Autor: brak danych

Tom Swoon robił befor ESKA Music Awards 2017! Na 50 minut przed transmisją telewizyjną, znany DJ wystąpił przed publicznością w Hali Azoty w Szczecinie, prezentując set na żywo.

 

Najnowsze