Tom Odell w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

2016-11-24 11:46
Tom Odell w Polsce 2017: data, miejsce, bilety
Autor: fot. Bulls Tom Odell w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tom Odell wraca do Polskie w 2017 roku! Kiedy i gdzie wystąpi artysta? Ile kosztują bilety na jego kolejny koncert w naszym kraju? Szczegóły do sprawdzenia na Eska.pl.

Tom Odell w Polsce 2017: autor hitu Another Love najwidoczniej bardzo lubi występy przed polską publicznością, bo już 21 marca 2017 zagra kolejny koncert w naszym kraju. W ramach kontynuacji europejskiej trasy koncertowej Tom Odell wystąpi na warszawskim Torwarze. Artysta wraca po wyprzedanym do ostatniego miejsca, listopadowym koncercie do Polski, by promować swój ostatni album o nazwie Wrong Crowd.

Tom Odell w Warszawie 2017: bilety

Bilety na koncert Toma Odella na Torwarze można nabyć od piątku 25 listopada o godz. 10. Nowy album artysty zbiera doskonałe opinie wśród krytyków i fanów, a występy w całej Europie przyciągają tłumy, dlatego najlepiej od razu zdecydujcie się na zakup wejściówek, aby nie przegapić marcowego występu Toma Odella w Warszawie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze