Tom Gregory z debiutanckim albumem! Poznajcie nowe piosenki przystojnego wokalisty

Tom Gregory z debiutanckim albumem! Poznajcie nowe piosenki przystojnego wokalisty
Autor: Magic Records Poland Tom Gregory z debiutanckim albumem! Poznajcie nowe piosenki przystojnego wokalisty

Młody, przystojny i piekielnie utalentowany - taki właśnie jest Tom Gregory, którego debiutancki album Heaven In A World So Cold właśnie ujrzał światło dzienne. Artysta, którego duet z VIZE podbił listy przebojów, nie chce zostać zaszufladkowany do konkretnego gatunku. W muzyce szuka emocji, duszy, które pomogą mu poruszyć serca publiczności. Czy mu się to udało? Dowodem jest na to jego debiutancka płyta, która już jest dostępna we wszystkich serwisach cyfrowych! Szczegóły o wydawnictwie znajdziecie na ESKA.pl.

Heaven In A World So Cold to zestaw 12 autorskich piosenek Toma oraz hitowy duet z VIZE. To ogromna dawka emocji, autentyczności i świetnej muzyki. To prawdziwe historie muzyka opowiadające o jego związkach, obawach, doświadczeniach czy pasjach. W muzyce Toma nie chodzi o przyporządkowanie do konkretnego gatunku. Zależy mu na tym, żeby była prawdziwa. Konsekwentnie realizuje swoją wizję szczerze, autentycznie, bez przepychu. Zawsze bałem się, że będę musiał wykonywać pracę, której nienawidzę. Nie boję się porażki dlatego tworzę to co czuję - mówi Tom Gregory.

Tom Gregory z biało-czerwonym szalikiem i hitami! Wyjątkowy koncert podczas Domowego Grania

Tom Gregory - piosenki, kariera

Wszystko zaczęło się w 2017 roku. Run To You - ten singiel szeroko otworzył drzwi muzycznej kariery Tomowi Gregory. Numer ma ponad 25 mln streamów i stał się jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w niemieckich rozgłośniach radiowych w 2018! Kolejne jak Loosing Sleep, Honest czy Small Steps tylko potwierdziły wyjątkowy talent Brytyjczyka.

Prawdziwy przełom przyniosła współpraca z duetem producentów VIZE! Ich wspólny singiel Never Let Me Down szturmem podbił listy przebojów zajmując #1 na Airplay czy Shazam w Polsce! Utwór ma status złota w Polsce i Austrii! Singiel „Fingertips” wyniósł karierę Toma Gregory na wyższy poziom. Utwór stał się absulutnym #1 w Niemczech, Szwajcarii i Austrii. Artysta odebrał również nagrodę Audi Generation Award w kategorii muzyki zagranicznej.

Tom Gregory pochodzi z małej miejscowości Blackpool w Anglii, jednak jego muzyczny dom jest w Niemczech. Nie sposób nie zauważyć podobieństwa historii Toma do historii jednego z najpopularniejszych zespołów wszech czasów. Ponad 60 lat temu The Beatles również zaczynało swoją wielką muzyczną przygodę z Hamburgu.

W dniu premiery swojego debiutanckiego albumu Tom Gregory przygotował niespodziankę - zaprezentował kolejny wyjątkowy teledysk do utwory What Love Is.

Najnowsze