Tom Gregory - piosenka Rather Be You o jego eks! Co chciał przekazać artysta?

2020-07-03 14:49
Tom Gregory
Autor: materiały prasowe

W ciągu niespełna 3 lat, kariera muzyczna Toma Gregory'ego przeszła od małych kroków (Small Steps) do prawdziwie wielkich postępów. Jego pierwszy singiel - Run To You zapewnił mu pozycję w branży, generując ponad 30 milionów streamów i plasując się w niemieckiej TOP 30 Airplay (#27). Artysta powrócił z nowym singlem! Więcej na ESKA.pl.

Od chwili debiutu, Tom Gregory podróżował po całym kraju, aby zbudować swoją bazę fanów, grając nawet dla 14 000 wielbicieli w ciągu jednej nocy. Jego kolejny singiel Honest wspiął się wyżej na listach airplay (#23). Następnie wydarzyło się coś wyjątkowego, a Small Steps dotarł do 3. miejsca na liście Airplay, aż w końcu Fingertips znalazło się na samym szczycie. Artysty mogliście słuchać też oczywiście w Radiu ESKA.

Współpraca z uznanym na arenie międzynarodowej DJ-em VIZE zaowocowało jednym z największych przebojów lata 2020. Mowa o numerze Never Let Me Down. Tom Gregory może pochwalić się ponad milionem codziennych transmisji i 5 milionami miesięcznych słuchaczy w Spotify.

Tom Gregory z biało-czerwonym szalikiem i hitami! Wyjątkowy koncert podczas Domowego Grania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tom Gregory - nowa piosenka

Lato 2020 to idealny moment, aby Tom Gregory wydał swój nowy singiel Rather Be You. Bardzo osobista piosenka opowiada o zerwaniu i towarzyszących temu emocji.

„Kiedy mój ostatni związek się skończył, miałem wrażenie, że moja była dziewczyna była w stanie poradzić sobie z tym lepiej niż ja. Właśnie dlatego żałowałam, że nie byłam w jej butach - tak narodził się Rather Be You ” - powiedział artysta.

Singiel zapowiada także album Toma - Heaven In A World So Cold, który będzie dostępny 18 września. W 2021 roku, Tom Gregory ma wyruszyć w trasę koncertową.

Najnowsze