Tola Szlagowska z Blog 27 jest nie do poznania. Jak zmieniła się wokalistka?

2021-09-27 14:14
Tola Szlagowska z Blog 27 jest nie do poznania. Jak zmieniła się wokalistka?
Autor: Wojciech Olszanka/East News

Ten zespół znały kiedyś wszystkie nastolatki. Ich cover Hey Boy (Get Your Ass Up) wydany w 2005 roku często gościł na listach przebojów. Początkowo Blog 27 tworzyły wspólnie Tola Szlagowska i Alicja Boratyn. Jak wygląda teraz pierwsza z wymienionych wokalistek? Tola bardzo się zmieniła!

Tola Szlagowska z Blog 27 - jak wygląda teraz? Blog 27 odnosił duże sukcesy na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej. Dziewczyny koncertowały z popularnym wtedy niemieckim zespołem Tokio Hotel. Po odejściu Alicji Boratyn w 2006 roku, do grupy dołączyli: bart Toli - Jan Szlagowski, Paweł Rosiak, bracia Adam i Aleksander Milwiw-Baron oraz tancerki: Maria Foryś i Sylwia Dymek. W sumie zespół w różnych składach wydał 2 albumy studyjne - <LOL> oraz Before I’ll Die.... W 2007 roku grupa otrzymała European Border Breakers Award. Blog 27 zakończył działalność w 2008 roku. Co dzieje się teraz z Tolą? Sprawdźcie już teraz!

Kilka lat temu Ala Boratyn była u szczytu popularności. Jak dziś wygląda gwiazda Blog 27?

Don Kasjo STARŁ SIĘ z Wardęgą "JESTEŚ ZWYKŁĄ KUR**!"

Tola z Blog 27 - jak się zmieniła?

Tola wyjechała do USA i studiowała w Los Angeles College of Music. Piosenkarka rozpoczęła działalność solową, która spotkała się z pozytywnymi opiniami. W 2018 roku Tola powróciła z nowym wizerunkiem. W 2021 roku wydany został jej pierwszy solowy album - Subtitles. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda Tola Szlagowska? Oto ona!

Najnowsze