Kilka lat temu Ala Boratyn była u szczytu popularności. Jak dziś wygląda gwiazda Blog 27?

2021-09-23 11:40
Blog 27
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER

Pamiętacie zespół Blog 27? Stworzona przez Tolę Szlagowską i Alę Boratyn grupa była jedną z najpopularniejszych polskich formacji muzycznych. I choć od jej rozpadu minęło już wiele lat, fani wciąż zastanawiają się, co słychać u tworzących ją wokalistek. Jak wygląda i co dziś robi 1/2 Blog 27, czyli Ala Boratyn?

Ala Boratyn była niegdyś jedną z największych polskich gwiazd. Mając zaledwie trzynaście lat, wokalistka odnosiła wielkie sukcesy w muzyce, tworząc z Tolą Szlagowską zespół Blog 27. Piosenki takie jak Hey Boy (Get Your Ass Up) czy Uh La La La były podbijały listy przebojów nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. W 2006 roku, ku zaskoczeniu wszystkich, Ale Boratyn zdecydowała się na odejście z grupy. Mimo tego Blog 27 funkcjonował jeszcze dwa lata. Dopiero w 2008 roku podjęto oficjalną decyzję o zakończeniu jego działalności. Odejście Ali z Blog 27 nie było równoznaczne z porzuceniem przez nią muzyki. Wokalistka odniosła sukces rownież jako artystka solowa, wydając utwór Nie pytaj mnie, który promował hitowy serial stacji TVN Majka. Jak dziś wygląda i co robi dawna idolka nastolatków?

Ala Boratyn dzisiaj

Ostatnio o Ali Boratyn zrobiło się głośno w kontekście jej ogłoszenia o pracę. Za pośrednictwem Facebooka artystka podsumowała swój wieloletni już dorobek i zachęciła do składania propozycji zawodowych. Nie sposób jednak przeoczyć ostatnich dokonań bardzo popularnej niegdyś wokalistki. Ala stale nagrywa muzykę, czego dowodem jest wydany przez nią i Jakuba Sikorę w 2020 roku album 'Jutro?'. Sprawdźcie, jak dziś wygląda.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Najnowsze