Tokio Hotel w Polsce 2017: ceny biletów, data, miejsce

2016-09-19 23:11
Tokio Hotel w Polsce 2017: data, miejsce, bilety
Autor: fot. Erik Bergamini for Tokio Hotel Tokio Hotel w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tokio Hotel wraca do Polski w 2017 roku! Niemiecki zespół zagra w naszym kraju w ramach wielkiej europejskiej trasy koncertowej Dream Machine Tour. Sprawdź szczegóły już teraz - na Eska.pl!

Tokio Hotel w Polsce 2017 - to już pewne! Autorzy hitów Monsoon i Love Who Loves You Back odwiedzą ponownie nasz kraj w ramach nowej trasy koncertowej po Europie. Dream Machine Tour promować będzie nadchodzący album Tokio Hotel, który ma się ukazać jeszcze pod koniec 2016 roku. Kiedy i gdzie wystąpi Tokio Hotel w Polsce? Zgodnie z informacją podaną na oficjalnym profilu grupy na Facebooku, Aliens zobaczą swoich idoli w Warszawie 12.04.2017 w klubie Progresja.

Koncert Tokio Hotel w Warszawie 12.04.2017

Bilety na koncert Tokio Hotel w Warszawie są aktualnie dostępne w sprzedaży w cenie od 180 zł na stronie internetowej Progresji. Fani mają także możliwość zakupienia całkiem nowych pakietów VIP z m.in. soundcheckiem i meet&greet;, które można nabyć na stronie Treehouse Ticketing. Przy okazji przypominamy wam teledysk do pierwszego singla z ostatniej płyty Tokio Hotel.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze