Tokio Hotel: premiera nowej płyty Kings of Suburbia. Wielki powrót? [VIDEO]

2014-10-03 15:45

Nowa płyta Tokio Hotel debiutuje na światowych listach sprzedaży. Oficjalna premiera albumu Kings of Suburbia w Polsce nastąpi 7 października, a już wkrótce na ESKA.pl będziecie mogli obejrzeć ekskluzywny wywiad z zespołem

Nowa płyta Tokio Hotel Kings of Suburbia debiutuje na światowych listach sprzedaży. Czy comeback niemieckiego zespołu będzie udany? Sprawdź pierwsze wyniki sprzedaży albumu na ESKA.pl.

Fani Tokio Hotel po raz kolejny nie zawiedli swojego ulubionego zespołu. Nowy album Kings of Suburbia znajduje się aktualnie na 1. miejscu najlepiej sprzedających się płyt w iTunes w 20 krajach, w tym w Polsce.

2 października w Berlinie miała miejsce specjalna konferencja prasowa z okazji premiery nowej płyty Kings of Suburbia. Byliśmy tam i przeprowadziliśmy z zespołem ekskluzywny wywiad na backstage'u, który już niebawem będziecie mogli obejrzeć w ESKA TV i w internecie.

Aliens, nie możecie tego przegapić, dlatego śledźcie nas na bieżąco!


Tokio Hotel - Love Who Loves You Back

RC

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze