Tokio Hotel powraca: nowa płyta w tym roku! [VIDEO]

2014-01-24 13:55

Tokio Hotel powraca! Nowy singiel oraz nowa płyta niemieckiego zespołu mają się ukazać w 2014 roku. W planach jest także trasa koncertowa. Takie informacje podał jeden z producentów zespołu. Kiedy dokładnie fani Tokio Hotel doczekają się powrotu swoich idoli? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!

Nowa płyta Tokio Hotel ukaże się w tym roku. Taką informację podał producent zespołu, Peter Hoffman w wywiadzie dla niemieckiego portalu BUNTE.de. Dowiedzieliśmy się, że nowa płyta Tokio Hotel jest już w zasadzie gotowa. Obecnie zespół pracuje nad ostatecznymi poprawkami.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up i ceny biletów!

Wydanie nowej płyty nie polega jednak jedynie na dobraniu właściwych piosenek, które ostatecznie znajdą się na krążku. Istotny jest także wybór odpowiedniego terminu na powrót po kilkuletniej przerwie. Przypomnijmy, że ostatnia studyjna płyta Tokio Hotel pt. Humanoid ukazała się pod koniec 2009 roku.

Portal klatsch-tratsch.de powołując się na swojego informatora podaje, że pierwszego singla możemy się spodziewać już w kwietniu, natomiast płyta miałaby się ukazać w maju. Na razie nie są to potwierdzone informacje. Pewne jest, że premiera nowego albumu Tokio Hotel odbędzie się międzynarodowo, a jej wydaniu będą towarzyszyć koncerty. 


Tokio Hotel - World Behind My Wall


 

RC

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze