gwiazdy

To ona walczyła o zwycięstwo z Roksaną Węgiel w „The Voice Kids”. Zuza Jabłońska zmieniła się nie do poznania!

2024-06-11 14:49

Udział w programie "The Voice Kids" okazał się kamieniem milowym dla wielu młodych talentów. To właśnie w tym show swoje profesjonalne kariery muzyczne zaczynały m.in. Roksana Węgiel, Sara James oraz Viki Gabor. Swoje pierwsze sceniczne kroki w formacie stawiała też Zuza Jabłońska. Podopieczna Tomsona i Barona jest dziś świadomą i uznaną przez branżę artystką.

Program "The Voice Kids" już od sześciu lat cieszy się wielką popularnością w naszym kraju. Każdy sezon transmitowanego przez Telewizję Polską formatu oglądają miliony widzów, na oczach których rodzą się prawdziwe gwiazdy. To właśnie w tym show swoje kariery muzyczne zaczynały m.in. reprezentantki Polski na Eurowizji Junior Roksana Węgiel, Viki Gabor czy Sara James, starający się o reprezentowanie naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji 2024 Marcin Maciejczak czy zwycięzca "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kuba Szmajkowski. W pierwszej edycji "The Voice Kids" zaistniała też Zuza Jabłońska. Pod skrzydłami Tomsona i Barona wokalistka doszła aż do finału, gdzie przegrała z Roxie Węgiel. Mimo tego udało jej się zrobić błyskotliwą karierę w branży. Jeszcze jako nastolatka Zuza zyskała szacunek wśród przedstawicieli polskiej rap sceny, a jej duet z Janem-rapowanie ma już 20 milionów odsłon. Gwiazda była też nominowana do Fryderyka! Jakiś czas temu 20-latka zmieniła wytwórnię, a już za moment usłyszymy ją na feacie z Marcinem Maciejczakiem.

4 lata temu Marcin Maciejczak wygrał The Voice Kids. Dziś jest już pełnoletni. W preselekcjach do Eurowizji pokonał wielkie gwiazdy!

Marcin Maciejczak i Luna to przyjaciele. Tak skomentował jej piosenkę na Eurowizję!

Tak dziś wygląda Zuza Jabłońska

Zuza Jabłońska nie zwalnia tempa i co rusz raczy fanów nowościami muzycznymi. Artystka, która mimo młodego wieku może pochwalić się szacunkiem w branży, pojawiła się niedawno jako gość w kawałku "side eye" Marcina Maciejczaka. Premiera utworu miała miejsce 29 maja. Zmianom w brzmieniu towarzyszą też zmiany wizerunkowe. Zuza chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Zobaczcie, jak dziś wygląda jedna z gwiazd "The Voice Kids". Śledzicie jej karierę?