To ona stoi za nowym hitem Roksany Węgiel! Sama ma na swoim koncie niemałe sukcesy

Roksana Węgiel
Autor: YouTube/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel zaprezentowała swój pierwszy od prawie roku singiel. Piosenka Korona podbiła serca stęsknionych za jej muzyką fanów, a także podbiła kartę na czasie polskiego YouTube'a. Za pośrednictwem Instagrama gwiazda popu podziękowała autorce tekstu. Kto odpowiada za słowa Korony? To również uznana wokalistka.

Roksana Węgiel - tekst piosenki Korona zachwycił wszystkich fanów piosenkarki. Gwiazda rozlicza się w nim z hejterami, a także śpiewa, że znalazła w sobie siłę, by dalej walczyć o swoje marzenia. Nie wszyscy jednak wiedzą o tym, że Roxie nie odpowiada za słowa swojego najnowszego singla. Komu zatem udało się zawrzeć w tekście emocje, które wokalistka zechciała wyśpiewać całemu światu? Za pośrednictwem Instagrama Roksana Węgiel podziękowała autorce Korony za pracę włożoną w powstanie utworu, które zbiera bardzo pozytywne recenzje od internautów. Zaledwie kilak godzin po premierze teledysk do piosenki znalazł się na karcie na czasie i wciąż się na niej utrzymuje. 

Za tekst Korony odpowiada Monika Mimi Wydrzyńska - wokalistka, którą publiczność może kojarzyć przede wszystkim z duetu Linia Nocna, który tworzy z Mikołajem Trybulcem, równie uznanym tekściarzem, który w przeszłości pracował między innymi dla Duncana Laurence'a czy innych uczestników Konkursu Piosenki Eurowizji. 

Monika Mimi Wydrzyńska - kim jest?

Tworzona przez Monikę i Mikołaja grupa Linia Nocna to jeden z najbardziej oryginalnych, a zarazem zachwycających projektów na polskiej scenie muzycznej. Ich subtelne kompozycje spotkały się z bardzo dobrym odbiorem nie tylko słuchaczy, ale również krytyków muzycznych. Roksana Węgiel nie jest pierwszą wokalistką, która zdecydowała się na zaśpiewanie utworu napisanego przez Monikę. Spod pióra artystki wyszły też między innymi single Lanberry, Hani Sztachańskiej oraz Sound'n'Grace.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Najnowsze