To on tworzy piosenki o grach i zabawkach! Kim jest Przemekbestgames?

2022-07-05 16:47
PRZEMEKBESTGAMES
Autor: Materiały prasowe

Przemekbestgames, czyli Przemysław Bylina, to popularny influencer oraz youtuber i artysta. Zadebiutował hitem „Ona by tak chciała - Brawl Stars piosenka”. Singiel od razu stał się hitem, a w samym serwisie YouTube piosenkę wyświetlono ponad 6 mln razy!

Przemekbestgames może pochwalić się potężną rzeszą fanów. Na YouTubie śledzi go ponad 640 000 osób! Swoją popularności zawdzięcza ogromnej charyzmie i oryginalnemu podejściu do internetowego contentu. Przemek tworzy głównie treści gamingowe oraz rozrywkowe. Aktualnie jego kanał opiera się na niezwykle popularniej grze Poppy Playtime. W swojej karierze YouTuber wydał już 14 utworów, a każdy z nich może pochwalić się naprawdę dużymi wynikami. Jego piosenki wyświetlane są od setek tysięcy do kilku milionów razy. Utwór wydany w listopadzie zeszłego roku „Huggy Wuggy - Poppy Playtime piosenka” to także prawdziwy przebój. Zgromadził ponad 8 milionów wyświetleń na YT i stał się prawdziwym viralem w internecie! A to tylko mała część z jego dorobku artystycznego.

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Piosenka od Przemekbestgames wielkim hitem w internecie!

Najnowszy utwór youtubera "Przemekbestgames" jest o grze, która obecnie skradła serce milionom na całym świecie, czyli Poppy Playtime. Ten rapowy kawałek powstał z okazji wydania CHAPTERA 2, czyli nowej części gry, o której słyszał już każdy! Bo czy jest osoba, która nie słyszała o dużej niebieskiej zabawce z ogromnymi kłami czyli Huggy Wuggy? Ta piosenka skierowana jest dla każdego! Nawet osób, które na co dzień nie grają w tę grę.

"Chciałbym, żeby moje utwory wywoływały radość u moich widzów. Nie ma nic lepszego jak zobaczenie uśmiechu na twarzy ludzi, którzy na co dzień bardzo cię wspierają i dzięki którym możesz się realizować - robić to co kochasz! Planuję wydać kolejną piosenkę, która na pewno was zaskoczy, bo wpadłem na pomysł, którego nikt się nie spodziewał, także wyczekujcie, bo warto!" - powiedział Przemysław Bylina

Kim jest Przemysław Bylina, znany bardziej jako Przemekbestgames?

Infulencer pochodzi z Łukowa - miasta, do którego czuje sentyment i jest naprawdę związany z tą miejscowością, mimo że od 3 lat mieszka w Warszawie. To rodzinne miasto jest dla niego miejscem, do którego chętnie wraca. Oprócz prowadzenia kariery w internecie Przemka mogliśmy także zobaczyć na wielkim ekranie. Grał w filmie #JestemM Misfit, który odbił się szerokim echem w polskich mediach. W filmie wystąpiły gwiazdy rodzimego internetu. To był pierwszy polski film pełnometrażowy skierowany do młodzieży od wielu lat a przed ekranami zgromadził rzeszę fanów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze