Arek Kłusowski: cała płyta Lumpeks do odsłuchu TYLKO U NAS! Jak się zgłosić?

i

Autor: Materiały prasowe KAYAH Arek Kłusowski: cała płyta Lumpeks do odsłuchu TYLKO U NAS! Jak się zgłosić?

To on napisał nową piosenkę Wieniawy! Arek Kłusowski nową gwiazdą polskiego popu

2021-08-02 14:54

Nowa piosenka Julii Wieniawy to murowany hit. Utwór Na darmo cieszy się wielkim zainteresowaniem w sieci. Mało kto wie jednak o tym, kto stoi za jego tekstem. Autorem kawałka jest Arek Kłusowski, którego nie zabrakło również w teledysku do piosenki. Co wiemy o tym zdolnym muzyku?

Arek Kłusowski podbija polską scenę muzyczną. Jeśli jeszcze nie znacie jego twórczości, to czym prędzej nadrabiajcie zaległości, bo o tym zdolnym chłopaku z każdym dniem jest coraz głośniej. W zeszły piątek swoją premierę miał najnowszy singiel Julii Wieniawy, który zapowiada jej debiutancką płytę. Z tej okazji gwiazda odwiedziła ESKOWE studio i opowiedziała, jakie przesłanie płynie z jej kolejnego numeru, za którego tekst odpowiada właśnie Arek Kłusowski. Artysty nie zabrakło również w teledysku do kawałka.

Julia Wieniawa i Arek Kłusowski mieli już okazję współpracować nad singlem Wspólna chwila, w którym gościnnie pojawiła się także Mery Spolsky. Teledysk do świątecznego kawałka wygenerował ponad 13 milion odsłon! Arek Kłusowski ma jednak na swoim koncie znacznie więcej wartych uwagi numerów. Artysta wydał w sumie dwa albumy, z czego drugi, Lumpeks, w 2021 roku. To właśnie z niego pochodzą dwa hitowe single - Antarktyda oraz Idealny syn.

Jak naprawdę nazywa się Sanah, Wersow, Mery Spolsky i nie tylko?

Pytanie 1 z 10
Jak naprawdę nazywa się Sanah?

Arek Kłusowski - co o nim wiemy? 

Publiczność poznała Arka Kłusowskiego za sprawą jego udziału w programie The Voice of Poland. Wokalista dotarł do finału trzeciej edycji muzycznego show i otrzymał kontrakt płytowy. Na debiutancki album 29-letniego dziś wokalisty trzeba było jednak zaczekać kilka lat. Krążek Po tamtej stronie ukazał się w marcu 2019 roku, a krytycy muzyczni uznali Arka za jednego z najbardziej obiecujących piosenkarzy młodego pokolenia. Drugi album Lumpeks sprostał oczekiwaniom zarówno fanów, jak i dziennikarzy muzycznych. Płyta znajduje się w TOP wydawnictw tego roku i ma wielkie szanse na zdobycie kilku nominacji do przyszłorocznych Fryderyków. Arek Kłusowski promuje obecnie wydany w maju longplay trasą koncertową. Byliśmy na jego premierowym koncercie i rekomendujemy!

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!