Calvin Harris i Ellie Goulding - Gorąca 20 Radia ESKA

i

Autor: Sony Music Poland (Calvin Harris) /// Universal Music Poland (Ellie Goulding) Calvin Harris i Ellie Goulding - Gorąca 20 Radia ESKA

GORĄCA 20 RADIA ESKA

To nie cud, to wasze głosy. Calvin Harris i Ellie Goulding z "Miracle" powrócili na szczyt!

2023-06-02 19:52

"Miracle" numerem 1 w Polsce po awansie z 5. miejsca. Calvin Harris tym samym odnotowuje kolejny sukces w swoim karierze, a Polska jednocześnie jest krajem, w którym zdobywa szczyt listy hitów. Tuż za ich plecami uplasował się Ray Dalton z hitem "Do It Again", a na trzeciej pozycji utwór "Trustfall" od P!nk. Tydzień temu to właśnie amerykańska gwiazda zajmowała 1. miejsce.

Calvin Harris i Ellie Goulding słusznie uznali, że do trzech razy sztuka! Artyści, którzy mają na koncie wspólnie nagrany megahit I Need Your Love oraz równie uznany kawałek zatytułowany Outside, postanowili uczynić ze swojej współpracy trylogię. Ich trzecim wspólnym kawałkiem jest Miracle, który 12 maja 2023 po raz pierwszy zdobył szczyt Gorącej 20 Radia ESKA. W kolejnych zestawieniach nie udało im się utrzymać numeru 1, ale wracają na najwyższe miejsce podium w notowaniu 2 czerwca 2023. A to wszystko dzięki Waszym głosom, które oddajecie 24/7 - na ESKA.pl!

Gorąca 20 Radio ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 2.06.2023

Tuż za podium uplasowała się Alessandra, czyli reprezentantka Norwegii w Eurowizji. Momentalnie pokochaliście numer "Queen of Kings", który awansował z miejsca 15. na miejsce 14. Spadek z podium, konkretniej z 3. na 5. miejsce zaliczyła Cyrko z utworem "Prywatny bal". Z 2. na 6. miejsce natomiast spadł Purple Disco Machine z utworem Substitution. Nad przepaścią, czyli o krok od wypadnięcia z listy hitów ESKI znalazł się David Kushner z utworem "Daylight" oraz Dawid Podsiadło z numerem "Tazosy". 

Spadek o osiem oczek, z miejsca 10. na miejsce 18. zaliczyła Latto z utworem Lottery. Smutek także w ekipie Kubana i Quebonafide. Panowie z hitem "Same zmartwienia" spadł z miejsca 11. na miejsce 17. A co nowego w zestawieniu?

W Gorącej 20 Radia ESKA 2.06.2023 mieliśmy 10 spadków, 7 awansów, 2 nowości i 1 utwór bez zmian. Bezetką był singiel "Tazosy" od Dawida Podsiadło. Nowościa natomiast utwór "Niech mówią" Oskara Cymsa - to na miejscu 11., a także "Waterfall" od Michaela Schulte i R3HABA - to na miejscu 9. Z notowania wypadło trio Fast Boy & Topic z hitem "Forget You" oraz "Eyes Closed" od Eda Sheerana. O Wasze głosy w propozycjach walczy wciąż Loreen z piosenką "Tattoo", Kizo i Bletka z utworem "Taxi" oraz Conan Gray z utworem "Never Ending Song".

Gorąca 20 Radia ESKA - numer 1: Calvin Harris & Ellie Goulding - Miracle