Calvin Harris i Ellie Goulding - Gorąca 20 Radia ESKA

i

Autor: Sony Music Poland (Calvin Harris) /// Universal Music Poland (Ellie Goulding) Calvin Harris i Ellie Goulding - Gorąca 20 Radia ESKA

GORĄCA 20 RADIA ESKA

To nie cud. Calvin Harris i Ellie Goulding z hitem Miracle numerem 1 w Polsce!

2023-05-12 19:51

Calvin Harris i Ellie Goulding słusznie uznali, że do trzech razy sztuka! Artyści, którzy mają na koncie wspólnie nagrany megahit I Need Your Love oraz równie uznany kawałek zatytułowany Outside, postanowili uczynić ze swojej współpracy trylogię. Ich trzecim wspólnym kawałkiem jest Miracle, które 12 maja 2023 po raz pierwszy zdobyło szczyt Gorącej 20 Radia ESKA. Adam Wiles, bo tak naprawdę nazywa się szkocki producent, kolejny raz w historii notowań listy hitów ESKI ze swoim hitem trafia na 1. miejsce. A to wszystko dzięki Waszym głosom, które oddajecie 24/7 - na ESKA.pl!

Miracle numerem 1 w Polsce po awansie z 5. miejsca. Calvin Harris tym samym odnotowuje kolejny sukces w swoim karierze, a Polska jest jednocześnie kolejnym krajem, w którym zdobywa szczyt listy hitów. Tuż za jego plecami po awansie z 3. miejsca uplasował się polski duet Kuban & Quebonafide z hitem Same zmartwienia. Natomiast Latto, po dwóch tygodniach obecności na szczycie, musiała uznać wyższość konkurencji i spadła na 3. miejsce. Na najgorszym dla sportowców, 4. miejscu, uplasował się Niall Horan z hitem Heaven, a na 5. pozycji zeszłotygodniowa nowość, czyli Baby Don't Hurt Me od trio David Guetta, Anne-Marie i Coi Leray. 

Daria Zawiałow, Olivia Addams i inne gwiazdy w New Music Weekend w Radiu ESKA!

Shake Your Eska #21 | As It Was

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 12.05.2023

19. notowanie listy hitów Radia ESKA w 2023 roku statystycznie to 9 awansów, 8 spadków, 1 powrót i 2 nowości. Dwa największe awanse, bo aż o osiem miejsc to z miejsca 15. na miejsce 7. Aden Foyer z hitem The Ballet Girl oraz Purple Disco Machine z hitem Subsitiution - z miejsca 16. na 8. Jesli chodzi o spadki, to najbardziej bolesny zaliczyli PNAU & Khalid z piosenką The Hard Way - z miejsca 4. na miejsce 16. Do ścisłego grona dwudziestu najpopularniejszych hitów w Polsce powróciła piosenka Eyes Closed od Eda Sheerana. Dzięki waszym głosom powitaliśmy też na miejscu 20. Switch Disco & Ellę Henderson - React, a 17. zadebiutowała Cyrko z utworem Prywatny bal.

Gorąca 20 Radia ESKA - #1. Calvin Harris i Ellie Goulding - Miracle

Miracle numerem 1 Gorącej 20 Radia ESKA 12 maja 2023. A jak będzie w kolejnym zestawieniu? Dowiemy się już 19 maja 2023 od godziny 18:00. Razem z Wami najgorętsze hity w Polsce odlicza Michu Sobkowski!