To koniec TikToka? Giganci mediów społecznościowych są w szoku!

TikTok
Autor: Pixabay.com

TikTok nie jest już numerem jeden?! Właściciele największych gigantów mediów społecznościowych są w wielkim szoku, ale TikTok wcale nie jest już na szycie! Jaka aplikacja przebiła platformę swoją popularnością? Nie uwierzycie!

TikTok mocno zdezorientowany! Okazuje się ze jeszcze do niedawna najpopularniejsza aplikacja wśród wszystkich innych mediów społecznościowych, spadła z pierwszego miejsca. To ogromny szok zarówno dla użytkowników oraz założycieli tego typu platform. Nic nie wskazywało na to, ze TikTok straci na popularności, a wręcz przeciwnie. To właśnie ta aplikacja szczególnie w czasach najmocniejszej pandemii dostarczała użytkownikom najwiecej rozrywki. Internauci masowo zaczęli instalować ją na swoje telefony i aktywnie z niej korzystać. TikTok w pewnym momencie królował i przerastał o głowę całą konkurencje, jaką tworzyły dla niego inne media społecznościowe. Teraz TikTok jest już numerem jeden!

Otóż na jego miejsce wkroczył internetowy komunikator Telegram, który wystrzelił jak z procy. Dodatkową popularność aplikacji przyniósł fakt, że słynny komunikator Messenger zagrał na nosie wielu użytkownikom, przez co byli oni bardzo chętni do przeniesienia swoich konwersacji ze znajomymi na inną platformę. To ogromny sukces dla aplikacji Telegram! Komunikator w styczniu tego roku odnotował niespełna 64 miliony pobrań i to dzięki temu znalazł się na pierwszym miejscu i przebił samego TikToka. obecnie muzyczno-taneczna aplikacja pozycjonuje się na drugim miejscu. Na miejscu trzecim plasuje się z kolei następny popularny komunikator internetowy Signal, który również przeskoczył popularnego od lat Facebooka.

Co to jest Telegram? 

Telegram to obecnie najpopularniejszy komunikator internetowy, który plasuje się na pierwszym miejscu wszystkich rankingów związanych z kanałami społecznościowymi. Aplikacja działa w bardzo podobny sposób jak znany nam wszystkim Messenger od Facebooka. 

TikTok challenge taneczny | ESKA XD - Fit vlog #12
Najnowsze