Team X

i

Autor: screen z YouTube/TEAM X

To koniec Teamu X?! Fani przypuszczają najgorsze!

2021-08-23 10:16

Czy druga najpopularniejsza ekipa na polskim YouTubie się rozpada? Czy to koniec słynnego Teamu X? W sieci pojawiły się informacje, które mocno zasmuciły fanów! Niestety podejrzewają oni najgorsze. O co dokładnie chodzi? Co się stało? Ze wszystkimi informacjami na ten temat, możecie zapoznać się poniżej.

Team X to druga najpopularniejsza ekipa na polskim YouTube. Choć jej początek datuje się na 2019 rok, to pierwszy skład mocno uległ zmianie. W połowie grudnia 2020 roku został ogłoszony nowy zespół youtuberów, którzy od tamtej pory sukcesywnie tworzą materiały wideo, nagrywają piosenki, a także niebawem wyjadą w swoją pierwszą trasę koncertową. Przypomnijmy, że w skład nowego Teamu X wchodzą: Natsu - Natalia Karczmarczyk, Monia - Monika Kociołek, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow, Czaro - Cezary Nykiel, Sheo - Marcin Ejsmont, Piechu - Karol Pieszko, Lexiu - Krzysztof Lekstan. Niedawno pojawiły się jednak ciemne chmury nad ekipą z YouTuba. Czy to koniec słynnego Teamu X? Czy ich skład się rozpada?

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Team X się rozpada?!

W ostatnim czasie youtuberzy z Teamu X mocno rozwijają swój kanał. Tworzą nie tylko materiały wideo, ale także muzyczne hity, które królują w sieci. W związku z tym wyruszają niebawem w trasę koncertową, na którą bilety wyprzedają się w mgnieniu oka! Niestety jak to w życiu bywa, zaczęły pojawiać się pewne schodki. Czy to koniec Teamu X? Fani są zaniepokojeni i przypuszczają najgorsze! Co się stało? Otóż kilka dni temu jedna z członkiń Teamu X - Monika Kociołek dodała na InstaStories relację, w której jest bardzo smutna, zapłakana i mówi wprost, że ma mętlik w głowie i jest niezrozumiana. Powodem takiego stanu rzeczy miała być przykra sytuacja, która sprawiła, że było jej przykro przez najbliższe osoby z jej życia. Czy chodziło o ekipę Team X? Tego niestety nie wiemy, ponieważ nikt z youtuberów nie zabrał głosu w tej sprawie. Jak to w życiu bywa, każdy ma prawo mieć gorsze i lepsze momenty, dlatego fani Teamu X mogą być spokojni - na ten moment skład ekipy pozostaje taki sam.

EKIPA Friza czy TEAM X? Sprawdź, do którego teamu lepiej pasujesz!

Pytanie 1 z 8
Ze znajomymi...