To już ostatni dzień na zgłoszenia do zabawy ESKA Odwołuje Zimę 2020. Nie czekaj. Zgłoś się!

2020-02-13 15:43
To już ostatni dzień na zgłoszenia do zabawy ESKA Odwołuje Zimę 2020. Nie czekaj. Zgłoś się!
Autor: Ramiz Gasanov To już ostatni dzień na zgłoszenia do zabawy ESKA Odwołuje Zimę 2020. Nie czekaj. Zgłoś się!

Estamos cancelando el invierno - jak to mawiają mieszkańcy Dominikany, co znaczy Odwołujemy Zimę! W tym roku ESKA po raz kolejny zaprasza słuchaczy na wyjątkowe wakacje. W piątek 14 lutego macie ostatnią szansę na to, żeby wsiąść do naszego ESKOlotu. Szczegóły podajemy na ESKA.pl.

Dominikana to wyjątkowe miejsce, w którym to ESKA Odwołuje Zimę w 2020 roku. Jadą z nami niesamowici słuchacze. Listę zwycięzców publikujemy Wam na ESKA.pl. Już 14 lutego w piątek, czyli w Walentynki, macie szansę zgarnąć ostatnią wycieczkę na słoneczną Dominikanę. Jak to zrobić? Od której godziny będziemy rozdawać Wam podwójne wyloty na ESKA Odwołuje Zimę 2020? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

ESKA Odwołuje Zimę 2020: jak zgłosić się do zabawy?

Jeżeli macie już dość takiej pogody za oknem, która będzie nam towarzyszyć przez kilka tygodni, to wystarczy że zgłosicie się do naszej zabawy ESKA Odwołuje Zimę. Jak wygrać wylot na Dominikanę? Wystarczy, że wyślecie SMS o treści ESKA pod numer 7211 za 2,46 z VAT. Druga opcja, to kupno losów na eoz.eska.pl. Jak tylko zadzwoni Wasz telefon, to rozbijcie dobrego kokosa na antenie i lecicie razem z nami!

ESKA Odwołuje Zimę 2020: od której godziny słuchać ESKI?

Żeby wygrać ostatni podwójny wylot na Dominikanę, wystarczy że włączycie ESKĘ i zgłosicie się do naszej zabawy! Pierwsza szansa zgarnięcia wyprawy marzeń w porannym programie Obudź się na Jankesa.

Najnowsze