to.jest na Facebooku - wirus, awaria, o co chodzi? CO ROBIĆ z awarią Facebook Messengera? Dowiedz się na Eska.pl co zrobić jak jest PROBLEM [VIDEO]

2015-05-29 18:10

"to.jest" powoduje aktywację wirusa na Facebooku. Wpisanie takiej kombinacji znaków w usłudze Messenger powoduje olbrzymie problemy. Dowiedz się co się dzieje po wpisaniu frazy to.jest i co zrobić kiedy już się to zrobiło!

"to.jest" wpisanie tej frazy w komunikatorze Facebook powoduje poważne problemy. Pierwsza to informacja, że wiadomość nie została wysłana, ale chwilę później użytkownik może być wylogowany z Facebooka. Zalogowanie do Facebooka po wpisaniu to.jest nie jest jednak możliwe - pojawia się kolejny nietypowy komunikat, że konieczne jest pobranie programu antywirusowego i uruchomienie go, żeby wykryć zagrożenia. Wpisanie to.jest na Facebooku powoduje, że tej procedury nie można ominąć, chyba że używamy komputerów Apple - wtedy możemy zaznaczyć pole, że sprawdziliśmy komputer. Co robić po wylogowaniu przez frazę to.jest? Użytkownicy Windows muszą zmienić ustawienia przeglądarki internetowej - w sekcji User Agent.

Czy to.jest to akcja hackerów czy awaria Facebooka? Na szczęście to tylko problem wewnętrzny Facebooka - nikt nie zagraża waszemu bezpieczeństwu w sieci. Niestety do czasu usunięcia problemów po stronie Facebooka trzeba szczególnie uważać na frazę to.jest, inaczej będzie "Problem"!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze