Viki Gabor

i

Autor: AKPA

gwiazdy

To ich podziwia Viki Gabor. Wskazała najlepszych artystów w Polsce

2024-06-25 15:09

Viki Gabor jest idolką dla wielu młodych osób. Sama jednak ma swoich ulubionych artystów, których obserwuje i podziwia. Tylko u nas piosenkarka zdradziła, kto jej zdaniem najlepiej radzi sobie z prowadzeniem sobie kariery muzycznej w Polsce. Możecie być zaskoczeni jej typami.

Kogo słucha Viki Gabor? Urodzona w Niemczech i wychowana w Wielkiej Brytanii wokalistka nigdy nie ukrywała, że najbliżej jej do anglojęzycznej muzyki. Piosenkarka jako swoje największe inspiracje wymieniała między innymi Arianę Grande, z której najnowszą płytą nie jest jej po drodze, jak również Summer Walker. Nie oznacza to jednak, że 16-letnia artystka nie śledzi tego, co dzieje się na rodzimym rynku muzycznym. Goszcząc w studiu ESKA.pl w związku z premierą płyty zatytułowanej "Terminal 3", podpytaliśmy Viki o to, kto jej zdaniem najlepiej prowadzi karierę muzyczną w Polsce. Wokalistka wskazała na dwie gwiazdy, które faktycznie cieszą się sporą popularnością i na przestrzeni lat udowodniły, że nie zamierzają dać się zaszufladkować, regularnie eksperymentując w studiu nagraniowym. Z jedną z nich Viki nagrała nawet duet!

Zobacz też: Viki Gabor ma dość swoich największych hitów? "Już mi się trochę znudziły"

Viki Gabor nie chce zostać na stałe w Polsce

Viki Gabor o Maliku Montanie

Viki nie ukrywa, że największe wrażenie robią na niej Margaret i Malik Montana. Z Maggie nie tylko nagrała utwór "Cute", który promował jej wydany w 2022 roku album "ID", ale również współpracowała nad najnowszym krążkiem "Terminal 3". Jeśli chodzi natomiast o Malika, wokalistka już kiedyś zasugerowała, że jest najlepszym polskim artystą i wskazała na jego międzynarodowe sukcesy.

Chodzi mi o to, jak on pracuje poza Polską. My chyba nie ogarniamy, jak on doszedł daleko. Nawet widać po tych featach, jakie ma, jak on tworzy muzykę, bo to jest na bardzo wysokim poziomie. To nie jest tylko rap. Widzę, że to jest zagraniczny sposób produkcji, wysoka jakość wszystkiego - wyznała.