Tłumaczka języka migowego na koncercie Snoop Dogga przyćmiła rapera!

2017-05-15 16:17
Tłumaczka języka migowego na koncercie Snoop Dogga przyćmiła rapera!
Autor: Fot. Facebook/The Good Life Radio Show Screen z wideo

Koncert Snoop Dogga odkrył nową gwiazdę internetu. Zastanawiacie się kogo? Odpowiedź jest prosta... tłumaczkę języka migowego.

Snoop Dogg takiej konkurencji się nie spodziewał. Podczas koncertu rapera to on miał być gwiazdą, wyszło zupełnie inaczej. Bohaterką koncertu okazała się .... tłumaczka języka migowego. Jak to w ogóle możliwe? Pochodząca z Ameryki Holy Maniatty wzięła udział w koncercie Snoop Dogga, który grał w Nowym Orleanie podczas NOLA Jazz Fest. Zadaniem kobiety było tłumaczenie tekstów piosenek rapera na język migowy.

Koncert Snoop Dogga

Trzeba przyznać, że tłumaczka w trakcie koncertu była bardzo zaangażowana w swoją pracę. Do sieci trafiło nagranie, na którym kobieta wykonuje utwór P.I.M.P. Wideo na Facebooku zdobyło już ponad 19 milionów wyświetleń. Zdaniem internautów Holy swoje zadanie wykonała wyśmienicie. Wideo z koncertu, które podbija sieć możecie zobaczyć poniżej:

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze