TKM & Marianne zaskakują piosenką Lecimy po więcej! [WIDEO]

2020-01-11 16:28 RW
TKM & Marianne - piosenka Lecimy po więcej
Autor: Lecimy po więcej - okładka singla TKM TKM & Marianne - piosenka Lecimy po więcej

TKM i Marianne, czyli kolejna zaskakująca współpraca! Lecimy po więcej to połączenie rapu oraz popowych brzmień, które na pewno Was rozgrzeje w zimowe wieczory. Dodatkowo tematyka miłości, siły dwójki zakochanych i dobry bit na długo utkwią w Waszych głowach! Przekonajcie się sami - słuchając utworu na ESKA.pl

TKM & Marianne nawiązali współpracę, co sprawiło, że artyści już dobrze się poznali, a dzięki temu każda kolejna ich piosenka jest jeszcze lepsza! 10 stycznia o godzinie 15:00 swoją premierę miał teledysk do piosenki Lecimy po więcej. Można w nim dostrzec, jaką siłę oraz to, ile emocji włożyli muzycy w stworzenie kolejnego kawałka. Za wszystkie ujęcia do teledysku odpowiada motylarnia studios. Dzięki współpracy TKM, Marianne i twórców powstało interesujące wideo, która pokazuje, że wspólnie można osiągnąć jeszcze więcej! To jednak nie koniec, bo artyści nie zwalniają i dalej lecą po więcej!

Już niebawem pojawi się cała płyta, na której znajdziecie kawałki, nad którymi pracują TKM oraz Marianne. To wcale nie jedyna niespodzianka. Przygotowywana jest także kolekcja oraz trasa koncertowa! Koniecznie śledźcie losy tych dwojga, bo na pewno nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i jak śpiewają w nowym kawałku lecimy po więcej!

Najnowsze