Tiktoker podpisał kontrakt z dwulatką. Umowa jest naprawdę ciężka do zrealizowania!

i

Autor: CANVA

Tiktoker podpisał kontrakt z dwulatką. Umowa jest naprawdę ciężka do zrealizowania!

2022-10-25 12:03

Influencer podpisał umowę z dwuletnią dziewczynką. Choć kontrakt ogranicza się tylko do jednego zakazu, to wywołał on sporo kontrowersji w sieci. Umowa może nie być zbyt łatwa do zrealizowania. O co dokładnie chodzi? Sprawdziliśmy!

Dwuletnia dziewczynka podpisała kontrakt z tiktokerem. Długoterminowa umowa, choć zawiera tylko jeden zakaz, może okazać się naprawdę ciężka do zrealizowania! Na pomysł wpadł Manel Moreira, który jest ojcem dziewczynki. Na TikToku nie brakuje filmików, w których biorą udział najmłodsi. Wiele z nich jest komicznych. W aplikacji można zobaczyć urocze pociechy, które tańczą do największych hitów oraz zabawne kompilacje dziecięcych przekomarzań. Ostatnio króluje trend z utworem z Fineasza i Ferba, na którym najmłodsi tańczą do piosenki Wiewióry w gaciach mam. Choć dzieci na TikToku nie są żadną nowością, to pomysł, na który wpadł Manel Moreira jest czymś, co przyciągnęło kilka milionów widzów!

TikTok w trosce o młodzież. Młode głowy badają psychikę młodzieży!

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

TikToker podpisał umowę z dwulatką

Manel Moreira jest ojcem dwuletniej dziewczynki. TikToker jest bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych. Niedawno na jego profilu na TikToku pojawił się filmik, na którym widać Manela i jego córeczkę składającą podpis na kartce papieru. Tuż przed nią leży koszulka z napisem No boyfriend until 2041. Według ojca dziewczynki kontrakt jest bardzo prosty - do 2041 roku, czyli do momentu uzyskania pełnoletności przez dziewczynkę, ta nie może spotykać się z chłopakami.

TikTok - zarobki. Ile zarabiają tiktokerzy?

Umowa podpisana, mam potwierdzenie.

Filmik na TikToku stał się wielkim hitem. Coraz więcej ojców chce iść w ślady Manela. Nie brakuje również zabawnych komentarzy dotyczących tego, że jego córka nie zdawała sobie sprawy z tego, na co się pisze.

Naprawdę mam nadzieję, że przeczytała warunki tej umowy ???

Ciekawe co zrobi, kiedy dorośnie i zda sobie sprawę z tego, co podpisała ???