TikTok nie działa? Sprawdź, dlaczego filmy mają zero polubień!

2020-07-10 9:34 EK
TikTok
Autor: pixabay.com

W ostatnim czasie wokół TikToka pojawiło się wiele wątpliwości na całym świecie. Niestety również w ostatnim czasie użytkowników zaniepokoił fakt, iż muzyczne wideo wielu z nich ma zero polubień! Czy TikTok przestał działać z dnia na dzień? Co się stało, że filmy nie gromadzą polubień? Czy to tylko awaria, a może coś gorszego? Wszystkie szczegóły na ten temat poznacie na ESKA.pl.

Chyba nie ma osoby na tym świecie, która nie zna popularnej aplikacji TikTok. Co ciekawe, korzysta z niej z dnia na dzień coraz więcej osób, które są w różnych przedziałach wiekowych. Aplikację uwielbiają nie tylko najmłodsi, ale również młodzież oraz wiele dorosłych osób. Ponadto wśród pojawiających się tam treści, można dostrzec nawet wyluzowanych i nowoczesnych emerytów, którzy radzą sobie na TikToku po prostu świetnie! Niestety jak to w przypadku aplikacji bywa, towarzyszą jej co jakiś czas przeróżne aktualizacje, które mają na celu poprawić jakość funkcjonowania. Nowe dodatki nie tylko urozmaicają każde media społecznościowe, ale niekiedy potrafią denerwować i doprowadzić do awarii.

W ostatnim czasie użytkownicy popularnego Messengera mogli napotkać błąd związany z komunikatorem. Błędem który się pojawił, był brak możliwości wysyłania wiadomości do znajomych. Dlaczego tak się stało? Najprawdopodobniej trwały wtedy prace twórców apki. Tym razem z nieco innym błędem spotkali się użytkownicy TikToka. Dlaczego filmy miały zero polubień? Czy faktycznie nikt ich nie widział? A może potwierdzają się w ten sposób plotki, że TikTok ma zostać usunięty?

TikTok - zero polubień przy wideo

Użytkownicy lubianego TikToka mogli przeżyć w ostatnich godzinach spory szok! Wszystko przez to, że pod publikowanymi filmami nie pojawiały się żadne polubienia. Jak temu zapobiec? Dlaczego tak się stało? Jak informuje twitterowe konto Music News Facts Poland, sytuacja z zerowymi polubieniami pojawiła się u wielu użytkowników. Oczywiście to tylko chwilowa awaria, która z pewnością zostanie naprawiona lub u niektórych osób wszystko wróciło już do normy. Co ciekawe, wielu użytkowników apki ze Stanów Zjednoczonych uważa, że jest to jeden krok ku zablokowaniu aplikacji w ich kraju. Czy faktycznie TikTok w USA zostanie usunięty, jak na przykład w Indiach? Czas pokaże.

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze