TikTok - trzy największe profile. Czy wśród gwiazd apki są Polacy?

2020-06-14 15:45
TikTok - trzy największe profile. Czy wśród nich są polskie konta?
Autor: canva.com TikTok - trzy największe profile. Czy wśród nich są polskie konta?

TikTok w błyskawicznym tempie podbił świat! Z platformy, na której można znaleźć ciekawe i śmieszne filmiki, korzystają ludzie prawie we wszystkich zakątkach na ziemi. W Polsce TikTok również zdobył ogromną popularność, a twórcy bardzo szybko stali się gwiazdami. Czy wśród największych profili w aplikacji TikTok, są również polskie konta? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Na TikToku bardzo łatwo podbić serca widzów. Wystarczy mieć oryginalny pomysł, nagrać go w dobrej jakości i podłożyć bardzo dobrze znany hit. Jednak, żeby móc nazwać się gwiazdą tej aplikacji, należy mieć grubo ponad pół miliona followersów, jeździć na obozy z tiktokerami, a także tworzyć różnego typu crossy z innymi użytkownikami. Na TikToku są trzy potężne profile, które zgromadziły ogromną ilość fanów. Czy wśród TOP 3 aplikacji są również polskie konta?

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

TOP 3 profili na TikToku

Każdy użytkownik aplikacji zna Krystiana Ziętkowskiego, Sebastiana Kowalczyka, Mansa Venchessa, Jeleniewską czy Kingę Sawczuk. Czy któreś z nich jest wśród TOP 3 profili, które mają największą ilość obserwujących na TikToku?

MIEJSCE 3

Zach King to tiktoker, który na swoim koncie ma ponad 43 miliony obserwujących i prawie 500 milionów polubień filmów. Jego produkcje ogląda średnio 30-40 milionów widzów. 

Miejsce 2

Loren Gray, ma nieco więcej fanów od Zacha. Różni ich 200 tysięcy osób. Co ciekawe, tiktokerka ma niespełna 2,4 biliona polubień. Jej filmy średnio ogląda 40 milionów osób. 

Miejsce 1

Charlie D’amelio to tiktokerka, która posiada 58,3 miliona fanów, 4 biliony polubień, a jej filmy są oglądane średnio przez 50 milionów fanów. To absolutny rekord w aplikacji TikTok. 

Najpopularniejszą polską gwiazdą TikToka nadal pozostaje Jeleniewska, która posiada blisko 10 milionów fanów. Jest to bardzo dobre osiągnięcie tej młodej influencerki, która rozpoczęła swoją przygodę z aplikacją, jeszcze w czasach musical.ly.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze