TikTok piosenki 2020: te utwory z aplikacji podbiły serca użytkowników

i

Autor: canva.com TikTok piosenki 2020: te utwory z aplikacji podbiły serca użytkowników

TikTok piosenki 2020: lista najpopularniejszych utworów robi wrażenie!

2020-12-22 9:33

TikTok to platforma, która bardzo często wyznacza muzyczne trendy. Wielu użytkowników w tym roku, mogło odkrywać muzykę na tej platformie. Które piosenki z TikToka były hitem w 2020 roku? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

TikTok piosenki 2020: to te tytuły z aplikacji podbiły serca użytkowników. Rok 2020 przyniósł TikTokowi ogromny rozwój. Ponad 176 utworów przekroczyło miliard wyświetleń wideo w ponad 125 milionach kreacji. Pięć z nich osiągnęło nawet pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100. Kilka utworów, które znacie z aplikacji gramy również na antenie ESKI. Pytanie, czy będą hitami tego roku w zestawieniu 100 najgorętszych numerów? O tym decydujecie Wy, głosując w Gorącej 100 Radia ESKA. W naszej galerii znajdziecie dziesięć najpopularniejszych piosenek. Wśród artystów którzy znaleźli się w globalnym zestawieniu są Drake czy Billie Eilish. Na liście znajdziecie również piosenki gwiazd jak: Sada Baby czy Beat King, oraz numery artystów, którzy do tej pory byli praktycznie nie znani: Popp Hunna czy WhoHeem. Ale nie tylko utwory wydane w 2020 roku stały się hitem. Wiralem na TikToku zostały również takie numery jak Where Is The Love? od The Black Eyed Peas, czy Ying Yang Twins z piosenką Say I Yi Yi. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE