TikTok: pierwsze konto, które ma 100 milionów obserwujących! Kto rządzi w aplikacji?

Najlepsze piosenki z TikTok'a - już je gdzieś słyszałeś
Autor: pixabay.com Najlepsze piosenki z TikTok'a - już je gdzieś słyszałeś

Na TikToku w końcu pojawiło się pierwsze konto, które osiągnęło 100 milionów obserwujących! Żaden inny użytkownik nie może pochwalić się takim wynikiem. O kim mowa? Kim jest gwiazda, która ma na TikToku 100 milionów fanów? Więcej na ten temat przeczytacie poniżej!

TikTok to najpopularniejsza platforma w dobie mediów społecznościowych. To właśnie ta aplikacja cieszy się największą  rozpoznawalnością wśród nastolatków i już lada chwila będzie mogła pochwalić się pełnym miliardem aktywnych użytkowników. Miliony internautów próbuje w aplikacji TikTok zbudować swoją karierę internetową i stać się tak zwanym influencerem. Konkurencja jest jednak ogromna i trzeba naprawdę ciężko pracować, aby wyróżnić się z tłumu. Na TikToku pojawiło się jednak jedno konto, która osiągnęło rekordową liczbę osób obserwujących. Właściciel tego profilu może pękać z dumy, ponieważ jako jedyny może pochwalić się takim wynikiem. Co więcej, taki wynik jest ogromnym sukcesem tego tiktokera, jak i samej platformy. Zauważmy, że aplikacja TikTok pod swoją nazwą istnieje dopiero dwa lata, a w zastraszająco szybkim tempie stała się tak naprawdę numerem jeden wśród innych mediów społecznościowych, takich jak Instagram, Snapchat, czy też Facebook. Kim jest gwiazda, która przekroczyła próg 100 milionów obserwujących? Więcej szczegółów znajdziecie poniżej. 

TikTok - Charlie D’Amelio 

Charlie D’ Amelio jest właścicielką konta na TikToku, które zabrało ponad 100 milionów obserwujących. Co ciekawe, gwiazda swój profil założyła w maju 2019 roku, co świadczy tylko o tym, że nie czas decyduje o sławie w sieci. Charlie D’Amelio tylko tyle wystarczyło, aby stać się najbardziej rozpoznawalną i największą gwiazdą w tej aplikacji. Dziewczyna przede wszystkim zasłynęła z filmów o charakterze tanecznym, które pojawiają się na jej profilu najczęściej. 

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?
Najnowsze