Tiësto wystąpił w Polsce. Zdradził nam, kiedy wyda nową płytę! [WYWIAD]

2019-12-03 19:45 MK
Tiesto
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Tiësto to bez wątpienia jeden z najważniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej na całym świecie. Przez lata swojej spektakularnej kariery, holenderski DJ wydał bardzo dużo utworów, które z miejsca podbijały listy przebojów. Niedawno, artysta był jedną z gwiazd wyjątkowego wydarzenia - Don't Let Daddy Know. W wywiadzie udzielonym dla Radia ESKA zdradził wiele istotnych informacji. Zobaczcie wideo już teraz!

Wywiad z DJ-em Tiesto, jakie przeprowadziła prezenterka Radia ESKA Kasia Węsierska to coś, co muszą zobaczyć wszyscy fani tego legendarnego artysty. 30 listopada 2019 roku Ergo Arena w Gdańsku stała się miejscem największej z największych imprez, na której pojawili się najpopularniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. Wśród wykonawców nie zabrakło takich gwiazd jak Don Diablo czy Mike Williams. Licznie zgromadzeni w obiekcie fani mogli również na żywo usłyszeć największe hity z repertuaru DJ-a Tiesto. Holenderski muzyk był headlinerem całego wydarzenia wydarzenia, które swoim zasięgiem objęło łącznie aż dziewiętnaście krajów. Zanim jednak artysta pojawił się na scenie, by porwać publiczność, udzielił wywiadu Kasi Węsierskiej z Radia ESKA, w którym odpowiedział na pytania, które od dawna nurtują wszystkich jego fanów.

DJ Tiesto - wywiad

Kasia Węsierska spotkała się z Tiesto za kulisami koncertu odbywającego się pod szyldem Don't Let Daddy Know. W trakcie rozmowy, holenderski DJ zdradził między innymi, jak wyglądały jego początki w branży muzycznej, jak stara się wspierać młodych artystów oraz co sądzi o dzisiejszym rynku. Najważniejsza dla fanów muzyka będzie z pewnością informacja, kiedy planuje on wydać swój kolejny album. Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w wideo poniżej.

Najnowsze