Tiesto - Wasted: teledysk z Matthew Koma już na ESKA.pl. Wbijamy na babskie party z lat 60. [VIDEO]

2014-04-28 18:15

Teledysk do Wasted od Tiesto to jedna z teledyskowych premier kwietnia 2014 roku. Nowe wideo Tiesto z gościnnym udziałem Matthewa Komy do zobaczenia prosto z YouTube na ESKA.pl. Klip do Wasted od Tiesto to wycieczka w lata 60. i zaproszenie na babską imprezę. Jak balangę skończą grzeczne gospodynie domowe? Sprawdźcie koniecznie!

Teledysk do Wasted Tiesto pojawił się na YouTube pod koniec kwietnia 2014 roku i zaraz po premierze mamy go dla Was do obejrzenia na naszej stronie. Wideo do Wasted spodoba się przede wszystkim 'bad girls' - to właśnie one są głównymi bohaterkami nagrania. Całość osadzona została w klimacie lat 60. - perfekcyjne i ułożone gospodynie domowe też lubią zaszaleć ;).

Oczywiście i panowie mają na czym zawiesić oko. Nowy teledysk Tiesto do Wasted przepełniają piękne modelki stylizowane na ówczesne pin-up girls. W nagraniu w niektórych ujęciach możemy zobaczyć także Matthewa Komę, którego wokal słyszymy w piosence.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!


Wasted od Tiesto to singiel promujący nową płytę DJ-a zatytułowaną A Town Called Paradise. Na krążku znajdzie się 14 kawałków. Album ma zaliczyć swoją premierę 16 czerwca 2014 roku.

Najnowsze