Tiësto w Polsce - data, miejsce, bilety

2018-03-21 11:06
Tiësto w Polsce - data, miejsce, bilety
Autor: Fot. Prestige MJM mat. prasowe

Tiësto to jeden z czołowych DJ-ów świata. Legenda muzyki klubowej wystąpi w Polsce. Szczegóły koncertu na ESKA.pl

Tiësto w Polsce już w 2018 roku! Jeden z najlepszych DJów świata będzie gwiazdą drugiej edycji festiwalu Music Power Explosion - największego wydarzenia muzyki elektronicznej w Polsce. Impreza zgromadzi czołówkę światowych DJ-ów. Organizatorem festiwalu będzie agencja Prestige MJM we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław.

Tiësto w Polsce 2018

Koncert Tiësto odbędzie się 13 lipca na Stadionie Wrocław. Na płycie stadionu powstanie ogromna scena z gigantycznymi ekranami ledowymi. Całe wydarzenie będzie wzbogacone o zaawansowane efekty pirotechniczne i laserowe, które sprostają wymaganiom największych artystów. Music Power Explosion zaplanowano na środek lata, dzięki czemu Wrocław na jeden dzień zamieni się w stolicę muzycznego i klubowego szaleństwa. - Podnosimy poprzeczkę, wracamy z kolejną edycją, tym razem z całym wachlarzem artystów z topowej dziesiątki. W pierwszej kolejności ogłaszamy Tiësto, ale to dopiero początek! - zapowiada Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Tiësto - bilety na koncert w Polsce

Bilety na festiwal Music Power Explosion, który odbędzie się 13 lipca na Stadionie Wrocław, trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 23 marca o godzinie 12:00. Będzie je można nabyć poprzez strony bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl i w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Już niebawem ogłoszenie kolejnego headlinera!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze