Tiësto w Polsce - data, miejsce, bilety

2018-03-21 11:06
Tiësto w Polsce - data, miejsce, bilety
Autor: Fot. Prestige MJM mat. prasowe

Tiësto to jeden z czołowych DJ-ów świata. Legenda muzyki klubowej wystąpi w Polsce. Szczegóły koncertu na ESKA.pl

Tiësto w Polsce już w 2018 roku! Jeden z najlepszych DJów świata będzie gwiazdą drugiej edycji festiwalu Music Power Explosion - największego wydarzenia muzyki elektronicznej w Polsce. Impreza zgromadzi czołówkę światowych DJ-ów. Organizatorem festiwalu będzie agencja Prestige MJM we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław.

Tiësto w Polsce 2018

Koncert Tiësto odbędzie się 13 lipca na Stadionie Wrocław. Na płycie stadionu powstanie ogromna scena z gigantycznymi ekranami ledowymi. Całe wydarzenie będzie wzbogacone o zaawansowane efekty pirotechniczne i laserowe, które sprostają wymaganiom największych artystów. Music Power Explosion zaplanowano na środek lata, dzięki czemu Wrocław na jeden dzień zamieni się w stolicę muzycznego i klubowego szaleństwa. - Podnosimy poprzeczkę, wracamy z kolejną edycją, tym razem z całym wachlarzem artystów z topowej dziesiątki. W pierwszej kolejności ogłaszamy Tiësto, ale to dopiero początek! - zapowiada Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Tiësto - bilety na koncert w Polsce

Bilety na festiwal Music Power Explosion, który odbędzie się 13 lipca na Stadionie Wrocław, trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 23 marca o godzinie 12:00. Będzie je można nabyć poprzez strony bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl i w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Już niebawem ogłoszenie kolejnego headlinera!

Najnowsze