Tiesto nie chce tworzyć nowych hitów dla pop gwiazd jak Rihanna czy Usher! Dlaczego? Sprawdź [VIDEO]

2013-07-02 18:09

Czekacie na nowe kawałki Tiesto? Jedno jest pewne. Nie będą to duety z pop gwiazdami takimi jak Rihanna i Usher. Dlaczego holenderski DJ nie chce współpracować z topowymi artystami? My już wiemy! Sprawdź, co Tiesto powiedział o ewentualnych duetach na 2013 rok już teraz na Eska.pl. Zgadzacie się z nim?

Tiesto z Rihanną, Usherem lub inną gwiazdą? To nie zdarzy się szybko. Czekający na nowe piosenki DJ-a w 2013 roku mogą liczyć bardziej na jego solowe numery niż duety. Dlaczego muzyk nie chce współpracować z topowymi nazwiskami? Okazuje się, że Tiesto nie czuje potrzeby tworzenia bitów dla innych, nawet jeśli wiążą się z tym duże pieniądze.

>>> Zabierz hity Radia ESKA na wakacje z eskaGo.pl i baw się z nami bez przerwy!

Co powiedział w wywiadzie dla Rolling Stone? Jeśli ktoś podszedłby dziś do mnie, nawet jakaś wielka pop gwiazda i powiedziała 'potrzebuję Twojej piosenki', to odpowiedziałbym 'dzięki, ale nie'. To działa tylko wtedy, kiedy rzeczywiście mogę dodać coś wyjątkowego do utworu - zdradził Tiesto.

Czy w ten sposób DJ skrytykował swoich kolegów z branży takich jak David Guetta czy też Calvin Harris, którzy bardzo chętnie współpracują z pop gwiazdami? Czekamy na Wasze zdanie i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.

>>> Right Now - Rihanny ft. David Guetta trzecim singlem z Unapologetic! Hit wakacji 2013? Posłuchaj! [AUDIO]


Zobacz What Can We Do (A Deeper Love) - Tiesto!JB

Najnowsze