Tiesto & Ava Max, Michael Patrick Kelly i Alok & John Martin w New Music Friday w Radiu ESKA!

2021-11-05 16:13
Tiesto & Ava Max, Natalia Szroeder i Alok & John Martin w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art Tiesto & Ava Max, Natalia Szroeder i Alok & John Martin w New Music Friday w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA to jak zawsze porcja najlepszych, najgorętszych i najciekawszych nowości muzycznych. Jakie premiery przyniósł nam listopad? Najgorętszym numerem, na który trzeba zwrócić uwagę, jest taneczny singiel, pod którym podpisuje się Tiesto i Ava Max. Dwie wielkie gwiazdy światowej sceny muzycznej połączyły siły, a efektem ich współpracy jest singiel The Motto. Jakie jeszcze numery zrobią zamieszanie tej jesieni, a może nawet zimy? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Tiesto & Ava Max, Natalia Szroeder, Alok i inni zasilają grono artystów, którzy umilą nam jesień 2021! 5 listopada to właśnie ich nowe piosenki usłyszycie w New Music Friday w Radiu ESKA. Dzień wcześniej oczy słuchaczy z całego świata skupione były na premierze teledysku utworu The Motto, czyli wspólnego muzycznego dzieła, pod którym podpisuje się holenderska legenda muzyki EDM oraz jedna z najbardziej rozchwytywanych wokalistek, w ostatnim czasie. Tiesto i Ava Max połączyli siły, a efektem ich współpracy jest taneczny utwór The Motto. Miłośnicy muzyki klubowej mają swoje święto, ponieważ z nowym numerem pojawił się brazylijski producent, Alok. Zaprosił on do swojego studia nagraniowego cenionego wokalistę, który mega popularność zyskał w 2011 i 2012 roku. Niewątpliwie marzeniem każdego producenta jest mieć tego artystę w swoim kawałku. Artystę, który wyśpiewał partie wokalne takich hitów jak Save The World i Don't You Worry Child od Swedish House Mafia, czy Reload od Sebastiana Ingrosso. John Martin, bo o nim mowa wraca z mocnym uderzeniem, a to wszystko w kawałku zatytułowanym Wherever You Go. Jeśli chodzi o polskie podwórko, to uwagę warto zwrócić również na singiel Początki, który pochodzi z drugiej studyjnej płyty Natalii Szroeder, Pogłos.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

New Music Friday w Radiu ESKA 5.11.2021 - premiery

Fani Tiesto mają powody do radości. Holenderski producent nie dość, że wypuścił klubową EP-kę Together Again, to dodatkowo w ostatnim czasie wypuszcza przyjazdne dla radia single takie jak The Business, Don't Be Shy, a teraz Motto. Sam Tijs Michiel Verwest, czyli Tiesto, powiedział, że jego najnowszy utwór to hymn imprezy, w rytm którego będziemy tanecznie kończyć 2021 rok i dzięki któremu będziemy tańczyć w 2022 roku. Zdecydowanie to najgorętsza premiera dnia!

W najbardziej jesienne dni czas umilą wam najlepsze premiery, które w każdy piątek prezentujemy w ramach New Music Friday w Radiu ESKA. 5 listopada na naszej antenie usłyszycie:

  • Post Malone and The Weeknd - One Right Now
  • Michael Patrick Kelly - Blurry Eyes
  • Tiesto & Ava Max - The Motto
  • Alok & John Martin - Wherever You Go
  • Natalia Szroeder - Początki
  • Shane Codd - It Ain't Right
  • Julia Rocka - Oficjalna wersja zdarzeń
  • Seth Hills, CMC$, Alessia Labate - Nicotine
  • Italobrothers - One Day
Sonda
Najlepsza nowość 1. tygodnia listopada, to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze