Tie It Up - Kelly Clarkson: nowy teledysk Kelly Clarkson, czyli zapowiedź ślubu gwiazdy! [VIDEO YOUTUBE]

2013-08-15 12:50

Teledysk do Tie It Up od Kelly Clarkson, czyli klip do nowego singla gwiazdy, zadebiutował na YouTube 14 sierpnia 2013 roku. Wideo do Tie It Up to zapowiedź ślubu wokalistki z Beau Blackstockiem. Kiedy zobaczymy Kelly w sukni panny młodej? Zobacz Tie It Up i sprawdź na ESKA.pl!

Nowy teledysk Kelly Clarkson do Tie It Up premierowo pojawił się na YouTube 14 sierpnia 2013 roku i jest nie tylko kolejnym klipem w karierze wokalistki, ale także zapowiedzią ślubu Kelly Clarkson z Beau Blackstockiem. Ten zgodnie z pierwszymi informacjami już w październiku 2013 roku. Co w wideo do Tie It Up? Piosenkarka buja swoim nowym numerem weselnych gości na jednym z przyjęć w stylu country.

W nagraniu zostały wykorzystane zdjęcia fanów artystki z ich ślubów. Sama Kelly Clarkson prezentuje zaś dumnie swój pierścionek zaręczynowy i pod koniec teledysku łapie bukiet panny młodej.

>>> Ewa Chodakowska wychodzi za mąż: propozycje hitów na ślub Ewy Chodakowskiej na ESKA.pl! [VIDEO]

Tie It Up promowane przez teledysk to najnowszy singiel piosenkarki, który nie zwiastuje jednak żadnej z płyt Kelly Clarkson. W 2013 roku fani wokalistki mogą liczyć za to na świąteczny krążek w jej wydaniu. Szczegóły wydawnictwa już wkrótce.


Zobacz Tie It Up - Kelly Clarkson!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze