Thirty Seconds To Mars - Dangerous Night. Jest nowy singiel! [TEKST PIOSENKI]

2018-01-26 12:14
Thirty Seconds To Mars - Dangerous Night (okładka singla)
Autor: mat. prasowe Thirty Seconds To Mars - Dangerous Night (okładka singla)

THIRTY SECONDS TO MARS prezentują drugi singiel z ich nadchodzącego, piątego studyjnego albumu, a już 18 kwietnia zespół wystąpi w Atlas Arena w Łodzi.

Nowy singiel Thirty Seconds To Mars - Dangerous Night pojawił się w czwartek, 25 stycznia 2018 roku. To drugi singiel zapowiadający 5. album ekipy Jareda Leto.

Dangerous Night to kolejna propozycja po bardzo dobrze przyjętym zarówno przez fanów zespołu, jak i krytyków, singlu Walk On Water. Klip do utworu Walk On Water to przedsmak nadchodzącego filmu dokumentalnego A Day in the Life of America, który został zrealizowany podczas zeszłorocznych obchodów amerykańskiego Dnia Niepodległości we wszystkich 50 stanach przez 92 ekipy filmowe.

Materiał został poszerzony o sceny z ponad 10 tysięcy amatorskich filmików, wiadomości telewizyjnych, wycinków z gazet i publikacji w social mediach - to prawdziwie wiekopomny zapis jednego dnia z życia USA. Filmowa produkcja w reżyserii Jareda Leto, lidera zespołu Thirty Seconds To Mars, zachęca do podjęcia polemiki na temat kierunku w jakim zmierzają Stany i odpowiedzenia sobie na pytanie #WhatAmericaMeansToMe.

THIRTY SECONDS TO MARS to fenomen na rockowej scenie założony w 1998 roku przez aktora i wokalistę Jareda Leto i jego starszego brata Shannona. Z czterema albumami studyjnymi w dyskografii i licznymi nagrodami (m.in. MTV Awards, Billboard Music Award), zespół od lat pozostaje na topie. Miliony sprzedanych płyt i single z czołówki światowych list przebojów zapewniły muzykom wyprzedane trasy koncertowe obejmujące największe areny na świecie.

Debiut fonograficzny zespołu miał miejsce w 2002 roku – album zatytułowany „Thirty Seconds To Mars” do dzisiaj uchodzi za kultowe wydawnictwo. Światowy sukces przyszedł z wydawnictwem „A Beautiful Lie” z 2005, który sprzedał się w ilości 5 milionów egzemplarzy. Kolejny krążek „This Is War” został zapamiętany nie tylko ze względu na wartość artystyczną ale również wywołał burzliwą dyskusję w branży muzycznej. W wyniku konfliktu artystów ze swoją wytwórnią EMI powstał wielokrotnie nagradzany dokument „Artifact”. Ostatnia z dotychczasowych płyt „Love, Lust, Faith and Dreams” osiągnęła wynik 15 milionów sprzedany egzemplarzy.

Thirty Seconds To Mars - Dangerous Night TEKST PIOSENKI:

we burned and we bled
we try to forget
but the memories left
are still haunting

the walls that we built
from bottles and pills
we swallow until
we’re not talking

I am a man on fire
you a violent desire

what a dangerous night to fall in love
don’t know why we still hide what we’ve become
do you want to cross the line
we’re running out of time
a dangerous night to fall in love

started a stranger
a lover in danger
the edge of knife

the face of an angel
the heart of a ghost
was it a dream?

I am a man on fire
you a violent desire

what a dangerous night to fall in love
don’t know why we still hide what we’ve become
do you want to cross the line
we’re running out of time
a dangerous night to fall in love

Najnowsze