The Weeknd i Ariana Grande razem! Tajemnicze nagranie zachwyciło fanów

2021-04-21 11:48 Adam Bysiek
Ariana Grande i The Weeknd
Autor: Matt Sayles/Invision/AP/East News

The Weeknd i Ariana Grande nie przestają zaskakiwać fanów na całym świecie. Kolejny raz mamy do czynienia z zapowiedzią naprawdę wyjątkowego projektu, który z pewnością nieźle namiesza. Na profilu Ari pojawiła się tajemniczą zapowiedź, która zelektryzowała wszystkich, którzy cenią sobie twórczość obojga artystów. Jeśli jesteście ciekawi czym tym razem wprawi nas w osłupienie ten wyjątkowy duet?

Ariana Grande i The Weeknd opublikowali w sieci bardzo tajemnicze posty, które są zapowiedzią wyjątkowej premiery. Ta zbliża się wielkimi krokami, a my sprawdzamy co przygotował dla fanów ten znakomity duet. Zapewne pamiętacie, że drogi tych artystów przecinały się już niejednokrotnie i za każdym razem ich współpraca wywoływała zachwyt wśród fanów na całym świecie. Podobnie było w 2014 roku kiedy to światło dzienne ujrzała piosenka Love Me Harder - w zaledwie kilka dni od daty premiery utwór trafił na 7. miejsce notowania Billboard Hot 100. Piosenka nagrana przez Arianę Grande i The Weekenda miała również teledysk, który jak dotychczas obejrzano już ponad 700 milionów razy. Singiel z kolei pokrył się platyną. Efektem kolejnej współpracy The Weeknda i Ariany Grande był utwór off the table z albumu Positions.

Ariana Grande kiedyś i dziś

The Weeknd i Ariana Grande znowu razem

Co czeka nas tym razem? Okazuje się, ze The Weeknd i Ariana Grande nagrali wspólną wersję wielkiego hitu artysty pod tytułem Save Your Tears. Nowa wersja piosenki ma szanse nieźle namieszać. Na profilach społecznościowych prowadzonych przez artystów pojawił się fragment nagrania. Plotki o tej konkretnej współpracy krążyły już w sieci i prasie od dłuższego czasu, ale dopiero teraz te stały się faktem. Niestety data premiery nadal jest nieznana, ale mówi się, że wysoce prawdopodobnym jest to, że kawałek będzie miał swoją premierę w piątek 23 kwietnia 2021 roku.

Najnowsze