The Weeknd - hit Blinding Lights po polsku. W damskiej wersji brzmi jeszcze lepiej?

2020-03-09 15:35 MK
Kasia Staszewska
Autor: YouTube/Kasia Staszewska Music

The Weeknd powrócił i to z przytupem! Wokalista, który zaprezentował niedawno swój singiel Blinding Lights, może świętować kolejne sukcesy. Jego kawałek cieszy się bowiem wielką popularnością na całym świecie. Polska youtuberka, dzieląca się swoim talentem wokalnym w serwisie, tym razem wzięła na warsztat właśnie najnowszy hit piosenkarza. Posłuchajcie coveru piosenki w języku polskim na ESKA.pl.

The Weekend - nowa piosenka wokalisty odnosi wielkie sukcesy na całym świecie. Po wydaniu albumu Starboy, artysta na jakiś czas zniknął z show-biznesu i kazał na siebie czekać wiernym fanom. Jak pokazuje singiel Blinding Lights oraz jego pozycje na światowych listach przebojów, było warto. Utwór zapowiadający nowy album The Weeknd dotarł do 2. miejsca w notowaniu 2 x Gorąca 20 i bardzo możliwe, że niedługo wskoczy na sam jego szczyt.

Hit Blinding Lights pojawił się na YouTubie w dwóch wersjach: audio i z oficjalnym teledyskiem. Jak można się było spodziewać, od razu spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony słuchaczy na całym świecie. Sama piosenka przekroczyła już liczbę 90 milionów wyświetleń w serwisie, natomiast stworzony do niej wideoklip 50 milionów. Blinding Lights zapowiada krążek After Hours, który ukaże się już 20 marca.

Jeśli byliście ciekawi, o czym The Weeknd śpiewa w swoim najnowszym hicie, a zarazem, jak ten hit brzmiałby w wykonaniu kobiety, nie musicie już szukać odpowiedzi. Kasia Staszewska opublikowała na swoim kanale kolejne wideo. Tym razem, wokalistka zamieściła cover piosenki Blinding Lights. Niektórzy internauci twierdzą, że jej wersja przebiła nawet oryginał!

The Weekend - hit Blinding Lights po polsku

Nagranie coveru w języku innym niż oryginał, to naprawdę trudne zadania. Przetłumaczenie tekstu często zawierającego charakterystyczne dla języka angielskiego idiomy to jedno. Trzeba też zrobić wszystko, by tłumaczenie było możliwe do zaśpiewania i pasowało do oryginalnego podkładu. Kasia Staszewska uwielbia takie wyzwania! Wokalistka, która swoim talentem dzieli się w sieci, zaprezentowała autorską interpretację hitu The Weekend. - Mega. Bardzo pięknie zaśpiewałaś i ta piosenka jest lepsza w twoim wykonaniu - napisała jedna z subskrybentek kanału. Zgadzacie się?

Najnowsze