The Wall. Wygraj marzenia - nowy program TVP 1. Zasady

2017-08-04 18:26
The Wall. Wygraj marzenia - nowy program TVP 1. Zasady
Autor: fot. YouTube.com/The Wall screen z filmu na YouTube The Wall - First Look (Sneak Peek)

The Wall. Wygraj marzenia to nowy program w jesiennej ramówce TVP 1. Na czym polega? Ile można wygrać? Przekonajcie się, bo zasady przybliżamy wam na ESKA.pl

The Wall. Wygraj marzenia - nowy program TVP 1, w którym ważna jest wiedza uczestników, ale nie tylko! Istotną rolę w całej zabawie odgrywa wysoka, 4-piętrowa ściana u spodu której znajduje się 15 kieszeni - każda z przypisaną kwotą - od jednego do 100 tys. złotych. O co chodzi w The Wall. Wygraj Marzenia? Zasady są bardzo proste i zrozumie je każdy. Premierowa edycja liczy 14 odcinków i są one emitowane w odstępach tygodniowych. 

The Wall. Wygraj marzenia - zasady

Jakie są zasady nowego programu TVP, The Wall. Wygraj Marzenia? Jak czytamy na stronie wirtualnemedia.pl. po każdym pytaniu, z samej góry labiryntu spada kula, która odbija się od gęsto rozmieszczonych kołków. Kołki w nieprzewidywalny sposób zmieniają trajektorię kuli tak, że do ostatniego momentu nie wiadomo, w którą z 15 kieszeni otworów kula wpadnie i jaką wskaże kwotę. Wcześniej jednak uczestnik musi odpowiedzieć na pytanie. Jeśli odpowie dobrze, to kwota wskazana przez kulę jest dopisywana do puli wygranych pieniędzy. W przypadku złej odpowiedzi - na odwrót - kwota jest odliczana od pieniędzy, które uczestnik do tej pory wygrał.

Jesienna ramówka TVN: Mam Talent, Azja Express, Druga Szansa wrócą we wrześniu

Autor: brak danych

Jesienna ramówka TVN odsłoniła przed widzami swoje karty. Na konferencji prasowej, która odbyła się 2 sierpnia, poznaliśmy szczegóły dotyczące programów, które TVN pokaże jesienią 2017.

The Wall. Wygraj marzenia - prowadzący

Prowadzący nowy teleturniej w TVP nie jest jeszcze znany. Stacja póki co prowadzi castingi. Zdjęcia wystartują w Warszawie. Warto dodać, że program powstał na licencji amerykańskiego formatu The Wall. Trafił on również do Francji, Niemczech, Włoch, Australii, Kanady i Hiszpanii. Producentem polskiej wersji jest firma Endemol Shine Polska.

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze