The Voice Senior Polska 2021 - jury, odcinki, uczestnicy, etapy

The Voice Senior Polska 2021 - jury, odcinki, uczestnicy, etapy
Autor: Natasza Młudzik / TVP The Voice Senior Polska 2021 - jury, odcinki, uczestnicy, etapy

The Voice Senior Polska 2021 to szansa dla najstarszych miłośników muzyki i śpiewania na muzyczną karierę. Nigdy nie jest za późno, o czym przekonacie się oglądając drugą odsłonę programu od pierwszego odcinka? Kiedy The Voice Senior 2021? Jakie są etapy i kto będzie oceniać uczestników? Poznajcie szczegóły już teraz.

The Voice Senior Polska 2021 - jury, odcinki, uczestnicy, etapy, to cztery podstawowe kwestie, jeśli chodzi o program, który zyskał sympatię młodszej, ale przede wszystkim starszej widowni. Druga odsłona The Voice Senior, czyli programu, który okazał się telewizyjnym hitem ubiegłej zimy, rusza już w pierwszą sobotę stycznia 2021. W nowej edycji na scenie zaprezentuje się około 40 uczestników wybranych spośród ponad trzech tysięcy zgłoszeń! Ich muzyczne umiejętności ocenią Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska i Witold Paszt.

Izabela Trojanowska o swojej biografii i jurorowaniu w The Voice Senior #HOT

The Voice Senior 2021 - trenerzy, jurorzy

Kiedy uczestnicy wchodzą na scenę świecą takim światłem, którego człowiek z naszym dorobkiem trenerskim może im jedynie pozazdrościć. Historie, które poznajemy prowokują nas samych do tego, żebyśmy opowiadali o sobie. Dzielimy się nie tylko umiejętnościami ale także doświadczeniami, tym co zdarzyło się w naszym życiu - zdradza Andrzej Piaseczny. 

Uczestnicy The Voice Senior zgłosili się do programu, żeby mieć namiastkę uczucia zainteresowania, wzbudzenia w kimś emocji - ocenia Alicja Majewska. O wyjątkowości uczestników nie mają wątpliwości także nowi trenerzy show. 

W programie są takie talenty, które w tym wieku mogłyby jeszcze zaistnieć na rynku. Mam ogromny szacunek dla tych ludzi, że zdecydowali się na udział w show - mówi Witold Paszt. 

Są osoby, które aż kipią szczęściem, że mogą zaśpiewać. Bardzo się cieszę, że muzyka potrafi dać tyle radości w każdym wieku - dodaje Izabela Trojanowska.  

The Voice Senior 2021 - odcinki, etapy

Przypomnijmy, że druga odsłona programu z seniorami w roli głównej będzie trwała dłużej względem emitowanej w ubiegłym roku. Zobaczymy aż cztery odcinki Przesłuchań w Ciemno, jeden odcinek półfinałowy oraz wielki finał, w którym poznamy zwycięzcę wybranego przez widzów biorących udział w głosowaniu SMS.  

Program poprowadzi duet Marta Manowska i Rafał Brzozowski. Druga, jeszcze bardziej zaskakująca edycja The Voice Senior już od 2 stycznia 2021 o godzinie 20:00 w TVP2.

Najnowsze