The Voice Senior - kiedy premiera nowego show TVP2? [DATA, JURY, ZASADY]

2019-12-07 14:48
Trenerzy The Voice Senior
Autor: Natasza Młudzik / TVP

The Voice Senior - już w grudniu, na antenie TVP2, będziemy mogli oglądać pierwszą polską edycję tego programu. Poznajcie trenerów i prowadzących muzyczny show.

Po wielu medialnych spekulacjach wiadomo już, kto będzie oceniał występy uczestników w show The Voice Senior. W programie zobaczymy legendy polskiej muzyki - Urszulę Dudziak, Alicję Majewską, Marka Piekarczyka oraz Andrzeja Piasecznego. Program poprowadzą Tomasz Kammel i uwielbiana przez miliony Polaków Marta Manowska.

The Voice Senior - kiedy w TV?

W sieci pojawiają się pierwsze zakulisowe relacje, a my mamy dla was galerię zdjęć z pierwszego dnia nagraniowego The Voice Senior, który na antenie Telewizyjnej Dwójki będzie można od 7 grudnia.

The Voice Senior - jury

The Voice Senior - zasady

W nowym programie, będącym modyfikacją cieszącego się w Polsce ogromną popularnością The Voice of Poland, wystąpią muzykalne osoby po 60. roku życia. Seria składać się będzie z czterech odcinków. W trakcie dwóch pierwszych - Przesłuchań w ciemno, trenerzy będą kompletować 4-osobowe drużny. W trzecim, półfinałowym odcinku, uczestnicy zmierzą się w formule Sing off. Spośród 16 osób zostanie wyłonionych osiem, które zaśpiewają w wielkim finale. Zwycięzcę pierwszej polskiej edycji The Voice Senior wybiorą widzowie. 

Najnowsze