The Voice Senior 7.12 - co się wydarzy w pierwszym odcinku muzycznego show?

2019-12-07 10:20 AD
The Voice Senior Polska - dni i godziny emisji. Gdzie oglądać online i w TV?
Autor: screen Facebook/The Voice Senior TVP

Programy The Voice of Poland i The Voice Kids zawojowały telewizję. Zarówno dorośli, jak i młodzież pokochali muzyczne zmagania początkujących artystów. Sam udział w show otwiera drzwi do kariery, czego świetnym przykładem może być Viki Gabor. Teraz przyszła kolej, by po swoje marzenia sięgnęli ci, którzy wcześniej nie mieli na to czasu, ani okazji. Co zobaczymy w pierwszym odcinku The Voice Senior?

Telewizja Polska zakupiła prawa licencyjne do realizacji polskiej wersji The Voice Senior, programu mającego na celu znalezienie największego muzycznego talentu w Polsce - wśród osób starszych. Program cieszy się wielką popularnością w innych europejskich krajach i ma szanse stać się również u nas wielkim hitem. Trenerami pierwszej polskiej edycji The Voice Senior zostali: Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk. To ich zadaniem będzie wyłowienie muzycznych perełek i przygotowanie swojej drużyny na sukces lub porażkę. Każdy z nich wybierze ograniczoną liczbę uczestników, którą trenować będzie do kolejnych etapów. The Voice Senior będzie jednak prawdopodobnie krótsze niż znane nam do tej pory formaty show. Nie można jedna zaprzeczyć, że pierwszego odcinka wszyscy oczekują z zapartym tchem. TVP uchyliło nieco rąbka tajemnicy w nowym zwiastunie prezentującym nie tylko jurorów, ale i pierwszych uczestników, których poznamy! Co wydarzy się w The Voice Senior 7 grudnia 2019?

The Voice Senior - co zobaczymy w pierwszym odcinku?

Pierwszy The Voice Senior to przesłuchania w ciemno. Poznamy historie uczestników, którzy zaryzykowali i stanęli na scenie, by spróbować oczarować widzów i jurorów. Kciuki trzymać będą za nich rodziny i przyjaciele. Na scenie pojawią się również ci, którzy chcą zaprezentować się nie solo, a w duecie. Emocje, łzy wzruszenia i radość - to wszystko czeka nas już 7 grudnia.

Najnowsze