The Voice Senior 2022 - jurorzy. Kto trenerem w 3. edycji show TVP?

2022-01-29 19:43
The Voice Senior
Autor: Facebook.com/The Voice Senior TVP

The Voice Senior to jedna z wersji słynnego programu rozrywkowego The Voice of Poland. Już wkrótce na scenie staną seniorzy, którzy będą chcieli udowodnić, ze w ich wieku także można niesamowicie śpiewać. TVP poinformowało już o składzie trenerów nowej edycji show. Kto zasiądzie na czerwonych fotelach?

The Voice Senior 2022 - jurorzy. Kto trenerem w 3. edycji show TVP? The Voice Senior to program, w którym udział biorą osoby w wieku powyżej 60 lat, które pragną spełnić swoje muzyczne marzenia. Każdy sezon show składa się z trzech etapów. Pierwszy to Przesłuchania w ciemno, w których każdy z trenerów musi skompletować swoją 6-osobową drużynę. Następnie odbywają się półfinały – z 24 uczestników do finału przechodzi ósemka wybrana przez trenerów. W odcinku finałowym głosami widzów wyłoniony zostanie zwycięzca edycji. W 2022 roku będziemy mogli obejrzeć nową edycję show. Fani programu już zastanawiają się, kto pojawi się w roli trenerów. Telewizja Polska podała już skład jury. Sprawdź, kim są jurorzy The Voice Senior 2022.

The Voice Senior 2022 - kiedy 3. edycja? Data 1. odcinka

Marta Burdynowicz wygrała The Voice of Poland! Opowiedziała o swoich planach

The Voice Senior 2022 - trenerzy

Skład panelu trenerów nowej edycji The Voice Senior z pewnością zainteresuje wiele osób. Największą gwiazdą tej edycji ma być Maryla Rodowicz, która debiutuje w roli jurorki. Po raz pierwszy w seniorskiej wersji The Voice na fotelu trenera zasiądzie też Piotr Cugowski. Z poprzedniej edycji powrócą Alicja Majewska oraz Witold Paszt.

The Voice Senior 2022 - kiedy i gdzie oglądać?

Wiadomo już, że trzeci sezon muzycznego programu TVP2 będzie można oglądać od 1 stycznia 2022 roku. Kolejne odcinki show będą emitowane co sobotę, o godzinie 20:00. Program będzie dodawany także na TVP VOD, co oznacza, że obejrzą go też internauci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze